PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 635
ocen
7,4 10 1 53635
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat
ocenił(a) serial na 8
marcino55555

zgadzam się :D

aniela_alfons

bardzo mi miło:-)

ocenił(a) serial na 7
marcino55555

Cordellia Fox. nie lubię jej

ocenił(a) serial na 9
marcino55555

ona jest super :)

riderbass

jakoś mi nie podchodzi. tylko chodzi w kółko i miesza... jest taka ,,pretensjonalna''... głupia gówniara:-) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 5
marcino55555

Zoe i jej wątek miłosny, Kyle, Nan i jej wątek miłosny :P Madison, Misty, Cordelia, "siekiernik" i jago wątek z Fioną był godny pożałowania; łatwiej byłoby spytać o najmniej irytującą ;)

ocenił(a) serial na 8
qwibqwib

Nan, siekiernik był żałosny, oraz Zoe.

marcino55555

czarna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcino55555

no o nią ... pretensjonalna gorsza od madison

ocenił(a) serial na 6
sentia

Misty Day ! Idealna

ocenił(a) serial na 6
Givsztyl

moim zdaniem najfajniejsza postać tej serii a Lily Rabe wyglądała w tej roli po prostu cudownie w porównaniu z Asylum ;)

ocenił(a) serial na 6
marcino55555

Madison grała brzydka aktorka- nie pasowała mi do roli "gwiazdy" i Zoe - straaasznie irytująca postać w pierwszej serii aktorka grająca tą postać też mnie denerwowała, miałam nadzieję, że już nie spotkam jej w dalszych sezonach no ale niestety :(

marcino55555

Wg mnie w tym sezonie nie było irytujących postaci, wszyscy grali świetnie, a Zoe wcale nie było tak dużo, poza tym lubię tą aktorkę więc nie jestem obiektywny. Ale nie widzę nic irytującego w niej, jest przeciętna. Można jedynie nie lubić tej aktoreczki, ale taki był cel twórców więc przywykłem.

ocenił(a) serial na 9
marcino55555

Siekiernik- Fuj!

ocenił(a) serial na 6
marcino55555

Ona w każdym sezonie, w którym grała jest najbardziej irytującą postacią.

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

Madison

ocenił(a) serial na 9
marcino55555

najbardziej irytowała mnie Madison

ocenił(a) serial na 7
marcino55555

Madison. Cieszyłam się za każdym razem, gdy zdychała albo była poniżana. Zoe też jest denerwująca, ale przyzwyczaiłam się, bo jej postać niewiele różni się od tej, którą grała w pierwszym sezonie.

marcino55555

Madison.

ocenił(a) serial na 5
marcino55555

W pierwszym też była. No, może zaraz po matce.

marcino55555

Kyle. Bardziej nadawałby się do TWD niż do AHS.

użytkownik usunięty
marcino55555

Madison,Queene,Zoe i Kyle.

ocenił(a) serial na 10
marcino55555

Ta Quennie i Cordelia -.-

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

Co jest w niej takiego irytującego bo nie rozumiem? To dlatego że w 1 sezonie grała "rozpieszczoną" gówniarę? Mi akurat podpadła do gustu, 1 sezon był (tu się chyba wszyscy zgodzą) trochę nudny i dla mnie ona go ratowała, ale każdy ma inny gust, tylko w 3 was nie rozumiem, co takiego robiła?

ocenił(a) serial na 8
NatyCat

Kyle, tylko on mnie irytował, więc twórcy się postarali, bo kocham tego gościa ;p

ocenił(a) serial na 9
NatyCat

Nie wszyscy, 1 sezon nie był ANI TROCHĘ nudny. Tam wszystkie sznurki pociągała Jessica Lange, z resztą we wszystkich sezonach w których gra. Taissa Farmiga była tylko "dodatkiem" w pierwszym sezonie, tu jest podobnie.

ocenił(a) serial na 7
marcino55555

Zoe to ja akurat najbardziej polubiłem, a co do najbardziej irytującej to stawiam na Madison.

ocenił(a) serial na 7
marcino55555

Zoe była irytująca, to prawda ale mnie osobiście jeszcze bardziej wkurzała postać Cordelii. Strasznie durna i naiwna gęś.

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

Kyle, strasznie nie podeszła mi jego rola bezmózgiego Frankenstaina <:::::::

ocenił(a) serial na 10
marcino55555

Dla mnie najbardziej irytującą postacią w tym sezonie jest ruda Myrtle.... Niesamowicie mnie drażniła. :D

ocenił(a) serial na 9
marcino55555

Madison!
Aż się dziwię, że tak niewiele osób wskazało na nią. Przecież już po kilku odcinkach nie dało się na nią patrzeć, z tak paskudnej strony się pokazała. Daję słowo, dopuścić mnie do niej na odległość dłoni, a wydrapałabym jej oczy. Zarozumiała, egoistyczna, bezwzględna i do tego wulgarna. Wcale nie byłoby mi żal, gdyby ta postać w ogóle nie została wprowadzona. Było mi naprawdę miło, gdy — uwaga, spoiler — Fiona podcięła jej gardło. Szkoda, że wskrzesili tę wredną jędzę.

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

queenie — szczegolnie jakos w polowie sezonu byla wedlug mnie niesamowicie irytujaca, koncowka troche te postac uratowala.

ocenił(a) serial na 5
marcino55555

Jak dla mnie wszystkie te postaci były mniej lub bardziej irytujące, po prostu ciężko tu kogokolwiek polubić z małymi wyjątkami

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

Madison. Ucieszyłam się, jak w końcu zdechła.

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

Razem z Delphine to ona najlepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones