PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 636
ocen
7,4 10 1 53636
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Irytujący ludzie

ocenił(a) serial na 6

Wchodzę na forum z nadzieją, że poczytam tu jakieś rozsądne opinie, coś co pomoże mi rozważyć czy dobrym pomysłem jest w ogóle włączenie danego serialu czy filmu albo po prostu sprawdzenie opinii innych ludzi i porównanie. Co znajduję? Typków, którzy po obejrzeniu trzech odcinków komentują i to zazwyczaj negatywnie, po prostu obrzucają serial błotem, odbierając tym ochotę na oglądanie ludziom, którzy zastanawiali się nad obejrzeniem. No sorry, ale czy ktoś po przesłuchaniu 20 sekund piosenki umie stwierdzić czy jest dobra i im się podoba? Nie zdawają sobie sprawy, że po kolejnych trzech odcinkach wszystko może przybrać inną formę? Co jeszcze.. Ludzie, którzy wypisują, które postacie są irytujące oczywiście bez żadnych konkretnych argumentów, po prostu tak z d*py. Sorry, ale nie obchodzi mnie, że jej tak po prostu nie lubisz.

ocenił(a) serial na 9
kaatarzynkaa

Od dawna chciałem napisać taki komentarz pod którymś z seriali :).
Zapomniałaś jeszcze o setkach postów w tzw. "Bitwach Postaci" - ta dziwna "zabawa" w opiniach pod serialami to dla mnie szczyt absurdu ;).

ocenił(a) serial na 5
kaatarzynkaa

To działa w obie strony. Ostatnie odcinki Asylum były wręcz tragiczne. Grozy nie było już w ogóle, a zamykanie wątków, coś co normalny serial robi w ciągu epizodu, góra dwóch, tutaj ciągnęło się przez CZTERY. Czułem się jak w końcówce "Powrotu Króla"

ocenił(a) serial na 5
kaatarzynkaa

Nie każdy kto pisze nieprzychylne opinie obejrzał wyłącznie 3 odcinki, tylko wynika to z faktu tego że coven był wyjątkowo słaby w porównaniu jak na to co pokazali we wcześniejszych odsłonach AHS. Rozsądne opinie na temat serialu są, tylko trzeba troche poszukać ;) dużo jest też na forach reszty sezonów ahs

ocenił(a) serial na 8
qwibqwib

Gra aktorska była dużo lepsza w "sabacie" niż w 2 sezonie nie bez powodu 3 sezon dostał najwięcej nagród druga sprawa wszystko jest kwestią gustu ja uwielbiam horrory w których akcja toczy się w psychiatryku oglądałem każdy możliwy film z tą tematyką dlatego też miałem większe oczekiwania.....do 6-7 odcinka było bardzo dobrze potem film spadał na dno..

kaatarzynkaa

Sama widzisz, że to norma. Jest prosty sposób na poznanie, czy masz do czynienia z trollem, rozhisteryzowanym nastolatkiem czy domorosłym krytykiem, który myśli że krytyka polega wyłącznie na krytykowaniu. Jeśli widzisz, że film lub serial ma powiedzmy 6-8 gwiazdek i taki pieniacz daje mu 1-3 a w uzasadnieniu same obraźliwe epitety to wiesz, że to nic nie warta opinia. Ma na celu wyłacznie dostarczenie jakiejś psychicznej rekompensaty piszącego. Nie muszą to być zresztą inwektywy. Nazywam takich krytyków „fizjologicznymi”. Zazwyczaj twierdzą, że głowny aktor lub aktorka to „drewno” (nie potrafią tego uzasadnić, tak „czują”) i musieli wyłaczyć po 20 min. bo chciało im się spać. Wystarczy się nie przejmować. Kiedyś usiłowałem polemizować, teraz zwyczajnie olewam. Traktuję poważnie tylko umotywowane opinie. Trzeba rozumieć, że nawet najpopularniejsze filmy i seriale nie są dosłownie dla każdego. Trzeba mieć tzw. „aparat poznawczy” (wrażliwość, inetligencję, doświadczenie, obycie, skalę porównanwczą itp.). Są tacy co nie mają i nie załapują się na show. I tyle.

kaatarzynkaa

Aaa, przypomniało mi się. Kiedyś dyskutowałem z mędrkiem, który krytykował efekty specjalne Grawitacji jako przereklamowane. Co się okazało? Obejrzał na swoim Samsungu S3 :) I weź z takim dyskutuj.

ocenił(a) serial na 2
kaatarzynkaa

Czegoś tak marnego nie widziałem od czasów seriali klasy B z póżnych lat 90. O ile jeszcze dwa pierwsze sezony dało się normalnie w miarę oglądać to "Sabat" jest tworem tak niedożecznie głupim, bez ładu i składu, na wskroś nijakie. Każdy kto choć trochę szanuje siebie jako widza odpuści sobie ten sezon bo twórcy tego serialu nie szanują widzów w ogole.

Samewise

I o szacunku pisze ten, który wali takie porażające byki że czytać nie można...

Mi się natomiast ten sezon podobał. Jeśli ktoś lubi tematykę czarownic to szczerze polecam . Aktorstwo na wysokim poziomie, a sam film nietuzinkowy. Zdecydowanie lepszy od nędznego jak dla mnie sezonu 1.

ocenił(a) serial na 2
Konstancja

Śmieszni są ludzie czepiający się błędów ortograficznych i świadczy tylko o czyjejś małostkowości ;)
Jeśli lubisz kino klasy B to nikt ci nie broni tego oglądać i szanuję twoje gusta. A to, że tak bardzo lubisz czarownice wpływa na twój racjonalny osąd filmu pomijajać błędy logiczne,marny scenariusz,płytkie postaci i brak polotu no to wybacz. Moim zdaniem ten sezon to gwałt na ludzkiej inteligencji i mam prawo do takiej opini. Lubie czarownice (np. jak w Dom Grozy) ale nie jestem nastolatką w przedziale 12-16 lat żeby oglądac coś takiego. Dobranoc ;)

Samewise

Arogancja, arogancja i nic poza tym. Skoro film Ci się nie podobał /a można to stwierdzić oglądając pierwszy odcinek/ to się go po prostu nie ogląda a nie jątrzy na forum obrażając przy tym innych. Skoro jesteś jedynym wyznacznikiem "ludzkiej inteligencji" według siebie oczywiście, to ..szkoda słów...

Kwestia gustu nie podlega ocenie a inteligencji tu się w ogóle nie powinno mieszać. I nie zamierzam dalej ciągnąć tej bezsensownej dyskusji. Opinię na temat filmu wyraziłam być może komuś pomoże.

ocenił(a) serial na 3
Konstancja

Sabrina, nastoletnia czarownica była ciekawszym serialem niż ten sezon AHS :D W całości zgadzam się z Samewise, a Ty dziewczyno ogarnij się ( nie chodzi o gust lecz wypowiedzi) ;)

ocenił(a) serial na 8
Samewise

Moim zdaniem 1 sezon był ok 2 był bardzo dobry do połowy potem wiało nudą 3 jak najbardziej pod względem aktorskim i scenariusza najlepszy choć 2 sezon mógł pobić wszystkie ale nie wyszło...

ocenił(a) serial na 8
Samewise

Pewnie klan i moda na sukces jest lepszy dla ciebie hehe

ocenił(a) serial na 2
dominik1980

Nie wiem co nie ma lepszej histori niż Sabat :) Juz prawie sie zbliża do poziomu Sabrina: Nastoletnia czarownica. No ale nie dali rady :)

ocenił(a) serial na 8
Samewise

Sama obsada filmu robi swoje 3 gwiazdy pierwszej klasy nie ma złych filmów jeśli w nim gra Jessica lange,Kathy Bates,Frances Conroy

ocenił(a) serial na 2
dominik1980

Lubię Jessice ale mogła by zagrać cos innego a nie w każdym sezonie dokładnie to samo,ten sam schemat.

ocenił(a) serial na 8
Samewise

Wszystko jest kwestią gustu ja lubię w filmach tematykę voo-doo lubię południe ameryki jazz to moje klimaty ...nie wiem czy oglądałeś 2 sezon dla mnie to była totalna szmira od 6-7 odcinka bo pierwszych kilka odcinków zapowiadało dobry film...

ocenił(a) serial na 6
Samewise

Ja się z Tobą zgadzam, dla mnie zdecydowanie najgorszy sezon AHS. Dziecinny i bez polotu.

ocenił(a) serial na 8
kaatarzynkaa

Takie porzutki po kilku odcinkach to domena ludzi, którzy oczekują że serial będzie typowym proceduralem. Dla nich nie do przełknięcia jest coś, co tworzy większą całość i żeby to zrozumieć to trzeba zobaczyć do końca.
Najłatwiejszym rozwiązaniem problemu pieniaczy jest nie szukać opinii, tylko samemu zobaczyć i wyrobić sobie własne zdanie bez żadnych sugestii osób trzecich.

kaatarzynkaa

Ale od tego są początkowe odcinki żeby przyciągnąć widza.
Ciężko by każdy oglądał do końca serial, który go nie zainteresował. Jeśli nie potrafił "kupić" widza, to musiał miec jakies wady, które innym też mogą przeszkadzać.
to chyba lepiej, że są też negatywne opinie pozwalające dostrzec coś więcej niz "to ma super fabułę 10/10"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones