PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 956
ocen
6,4 10 1 19956
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

freak show i hotel jak narazie klimat jest naprawde trzymajacy w napieciu. jak narazie jest niezle

goraca_bulka

Zgadzam się.
Spojlery
Ogólnie porzuciłam oglądanie AHS na 4 sezonie. 3 pierwsze obejrzałam, jednak w 3 nie zobaczyłam ostatniego odcinka. Natomiast 4 i 5 sezon skończyłam po pierwszym. Nie mój klimat. Za dużo przemocy, poplątanej z seksem, jakoś mnie to odrzuca. Natomiast w tej części czuję powrót trochę do 1 sezonu, jednak powiem nawet, że bardziej mi się ta część podoba. Taki dokument, ale jednak są duchy, możliwe, że też demony. Jest sporo zagadek i strasznych scen. AHS nie ocieka tutaj obrzydliwością, tylko horrorem, który bardziej bazuje na mroku. Podoba mi się to. Przyjęłam metodę, że w AHS oglądam pierwszy odcinek po to, aby tylko zobaczyć co nowego wymyślili. Teraz (jestem bardzo tym zdziwiona), zostałam i oglądam dalej. Nawet nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, super! :) Oby tylko tego nie popsuli, bo już 3 odcinku wplątały się obrzydliwe sceny seksu, ale mam nadzieję, że nie będziemy mieli do czynienia z tym co zobaczyłam AHS 5. Tamtego sezonu nie mogłam oglądać :< Z cyrkiem miałam to samo, ale tam w ogóle mnie fabuła nie zainteresowała ;)

ocenił(a) serial na 7
Melchan

Jak na razie świetny sezon, w mojej opinii dorównujący pierwszym dwóm.
I ciekawe co będzie teraz, skoro teoretycznie cała historia się właśnie skończyła.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

Też mnie to nurtuje :)

ocenił(a) serial na 7
eris_grim

Już w piątek powinnyśmy się dowiedzieć :)

Sol89

akurat freak show bije na glowe wszystkie sezony (klimatem i muzyka)

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

Twoim zdaniem. Według mnie to był jeden z najsłabszych sezonów, zaraz obok Sabatu.

Sol89

nie wiem co sie tak wszyscy na ten sabat i freakshow uparli (troche za duzo gejozy jak na taki maly serial to fakt )

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

Najwyraźniej obiektywnie są najsłabsze ;)

Sol89

''ohh co odcieles mi ucho ''

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

tak jak mówiłam, dwa ostatnie odcinki Roanoke uważam za nędzę ;)

Sol89

najsmieszniejsze wedlug mnie bylo to jak lili walczyla z tymi potworami, prawie nimi rzuca po scianach (ale niby wkur*** daje sile wiem cos o tym ) i ''bentlej'' dostal lomem po glowie ,shelby uderzyla z taka sama sila w mata i juz po pierwszym razie pekla mu czacha a tu prosze ta walnela go tak mocno jak umiala a tu nawet kropli krwi

ocenił(a) serial na 5
goraca_bulka

Ten sezon bedzie najsłabszym jak do tej pory, chyba ze ostatnie 2 odc beda superhiperextra ale szczerze watpie, hotel tez był słaby a co do freakshow to niema nawet co porównywac tam był klimat ktorego brakuje w AHS od 2 sezonów

ocenił(a) serial na 7
bernus86

Po pierwszych sześciu odcinkach myślałam że ten sezon będzie znakomity, ale ostatnie dwa to jakaś pomyłka :/

bernus86

Freak Show według mnie był najlepszym sezonem - to było filmowe arcydzieło. Hotel natomiast był wysublimowany estetycznie i miał niesamowity klimat.

Ostatni sezon jest jak jakiś koszmarny horror klasy Z z kanibalizmem i Zombie w tle. Zamiast czekać na kolejny odcinek mam drgawki na myśl o wyrywaniu zębów.

Zero treści, dobre aktorstwo, koszmar oglądania.

forti_2

zagadzam sie w 100 % freak show bije wszystkie sezony na glowe ( najlepsze bylo ,ze udalo im sie zwerbowac prawdziwych ''freakow'' + klimat ( mialem zmiksowane uczucia ,serial porwal mnie do ''srodka'' -czulem niepewnosc ,lek ,zdenerwowanie,depresje w ''powietrzu'') co do ronejk to nie wiem czy tworcom o to nie chodzi . Mieszaja bardzo dobre sceny z absurdalnymi reakcjami ,staraja sie robic efekty zaskoczenia ,ciagle spoileruja . Za to osiagneli mistrzostwo w efektach specjalnych ,realistyczna krew i flaki nawet sara dobrze gra bol ( a nie jak w sabacie drze ryja jaky sie jej chcialo sr*c a wtedy jak padaly z nieba te zeby ,genialne to bylo

forti_2

taka suspiria odrzuca i zachwyca

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gierszewskasb

haha dobre

goraca_bulka

Zgadzam się. Hotel totalna nuda, Freak Show też mnie nie zachwycił. A ta część mnie zaintrygowała i to wystarczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones