PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 956
ocen
6,4 10 1 19956
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

braku czołówki. To jedna z najmocniejszych stron serialu, każdy sezon miał świetny opening. Mam nadzieję, że to chwilowe i za klika odcinków jednak się doczekam.

użytkownik usunięty
jacob_filmweb

Niby tak, ale niestety praktycznie w każdym sezonie musiałam ją szybko przewijać, bo bałam się bardziej niż podczas oglądania serialu :D

Bądź co bądź - AHS bez czołówki to już nie to samo ;)

użytkownik usunięty
jacob_filmweb

Nie to samo, ale też nie gorsze :)

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

od 6 odcinka być może pojawi się czołówka

karol_drobniewski

Liczę na to

ocenił(a) serial na 6
jacob_filmweb

Też zwróciłam na to uwagę. Teraz wygląda to jak typowy przerywnik dokumentów na Discovery id. Logo i mocniejsza muzyka. Może wpisuje się w formę tego sezonu, ale też odczuwam brak niepokojącego intro.

ocenił(a) serial na 8
jacob_filmweb

"Właściwy" sezon szósty ma się pojawić od szóstego odcinka i właśnie wtedy ma się pojawić czołówka. Mam nadzieję, że to prawda. :)

jacob_filmweb

Od 6 odcinka pojawia się czołówka :)

poziomkowa_rzepicha

No to w takim razie czekam! :)

ocenił(a) serial na 3
jacob_filmweb

własnie obejrzalam 6 odcinek a intro jak nie było tak nie ma :((

ocenił(a) serial na 10
vampire_grin

A Wy oglądacie serial tylko dla intra?

użytkownik usunięty
pidzej200

nie, ale intro w każdym sezonie było klimatyczne i krótko ujmując na wypasie. Jedna z mocniejszych stron serialu.

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam sie, zawsze to było upojenie zmysłow , estetycznie świetne, a zwiastuny sugerowały ,ze czołowka bedzie mega!

jacob_filmweb

Intro (1-5 odc) wzięli z American Crime Story żal jak uj.

ocenił(a) serial na 8
kuki7

To są Ci sami twórcy. Więc w sumie nie wzięli, czy skopiowali. To ich pomysł, i mogą go wykorzystywać gdzie chcą :D

ocenił(a) serial na 10
jacob_filmweb

Teoretycznie motyw muzyczny pojawia sie po skończonym odcinku, ale to nie to samo, czekam na 6 odcinek!

ocenił(a) serial na 6
jacob_filmweb

Mi bardzo odpowiada jej brak, w AHS była ona stanowczo za długa i zawsze przewijałam.

jacob_filmweb

Na początku mnie to drażniło, ale idzie się przyzwyczaić. Zresztą brak intro bardziej odpowiada produkcji paradokumentalnej, a skoro ten sezon został utrzymany w tym klimacie, to było to całkiem mądre posunięcie ze strony producentów.

ocenił(a) serial na 7
NihilistBae

Zresztą fajne intro nie ratuje nędznego sezonu, a ostatnie były zdecydowanie słabe, nowy jest za to póki co świetny

Sol89

sezon dobry ale spedalenie evana mogli by sobie odpuscic

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

"Spedalenie"?

Sol89

hokeiste z niego zrobili na sile mogli dac cheyenna albo bromera

ocenił(a) serial na 5
aleksaaa

chodzi mi o to ze jak chcieli miec geja w serialu to mogli dac tam bromera albo cheyenna a nie robic z evana pedala

avada_kadavra

Nie wierze co czytam xD

Quellehir

czemu ? pisze jak jest ,zrobili z niego zboczenca tylko po to zeby go zabic w nastepnym odcinku najlepsze jest jednak to ze z czajena dzeksona zrobili hetero

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

ja chyba też nie dowierzam w to co czytam...co za gość xD

Shrodis

:* nie unos się tak bo jako kolejny/kolejna zaprezentowałeś/as dno intelektualne w swoim komentarzu

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

unosić się? Niby gdzie i czym? gówno mnie nie rusza bejbe, a jedyna dno które tu beczy ze zrobili z kogoś "pedzia" to Ty ; ) jeśli mój krótki komentarz jest dnem intelektualnym to na Ciebie określenie nie istnieje ^^

Shrodis

możesz sobie myśleć o mnie co chcesz mała/y(tak samo jak ja o tobie, nikt nam tego nie zabrania ;) ) dla mnie i tak jesteś kimś z inteligencja orbitującego czajnika

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

Ciekawe na jakiej podstawie komentujesz czyjś intelekt, bo Ty dałeś dosyć jasny popis swojej poziomki obijającej sie o przestrzeń miedzy uszami na tym forum, ja zaś napisałam jedno, nic nie mówiące zdanie. Nie potrafiłeś nawet sprawdzić płci osoby, którą próbowałeś obrazić. Zastanowiłabym się jednak kto tu wyszedł na debila i jeszcze próbował to zakryć żenująco słabym trollingiem (musisz poćwiczyć) ; )

Shrodis

nie wiem w którym miejscu widzisz trolling skarbie :* (gdybym miał sprawdzać każdego z kim pisze to wiesz...)

avada_kadavra

CZAJEN I BROMER!?

ntx

nie chce mi się pisać po angielsku ,dlatego spolszczam

ocenił(a) serial na 7
avada_kadavra

No niestety, takie czasy, że w większości filmów czy seriali musi się pojawiać postać o innej orientacji, by było bardziej 'tolerancyjnie'. A to nic innego, jak oswajanie społeczeństwa z tym, i wmawianie mu, że to coś normalnego.

użytkownik usunięty
jacob_filmweb

No i chyba się nie doczekasz. ;)

ocenił(a) serial na 4
jacob_filmweb

Wyrżnięci producenci.

Taki tytuł powinien mieć ten sezon, to wygląda jak by tworzyły go zupełnie inne osoby. Co to ma niby być, Paranormal połączony z Blair Witch Project ? Kompletne dno, takimi produkcjami to mogą zachwycać się przeciętniacy nie mający gustu i pojęcia o kinie. Scenariusz jest tandetny, głupi a wręcz często absurdalnie śmieszny.
Jeszcze te tandetne dodatki, że niby oglądamy dokument i archiwalne materiały, no rozłożyłem ręce... Nie tego spodziewałem się po AHS.

A ile głupich scen, jak bym oglądał jakiś horror klasy b, chodzą pod drzewem 5 minut i dopiero potem załapują że 3 metry wyżej wisi gość z flakami na wierzchu...
Ci przeżyli taką rzeźnię że przez dwa lata nie mogą dojść do siebie psychicznie ale wracają bez żadnych oporów...
Ekipa filmowa składa się z 1 menadżera, kamerzysty i sekretarki...
We trzy docierają do przyczepy menadżera która nafaszerowana jest elektroniką ale nie ma żadnego telefonu ani komputera z dostępem do internetu... a i jeszcze oczywiście Audi A6 z 2015 roku które nie odpala... Może nima bensyny...

Można by jeszcze wymieniać, jestem po 7 odcinku i czuję złość i rozczarowanie, obejrzę do końca i będę chciał o tym zapomnieć.

Może ktoś z was wymieni jeszcze parę absurdalnych scen ?

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 4
killerek132

O tutaj kilka przykładów:

1. Jak osoba czarnoskóra może z własnej woli kupić dom w części USA
gdzie panują rasistowskie poglądy, mało tego widząc na aukcji kogo
ma się za sąsiadów ?
2. Shelby widząc jak palą świnie na różnie, uznała to za inscenizację,
żeby ich wykurzyć z domu, nawet jeśli. Kto został by w domu w środku
lasu po takim widoku ?
3. Kiedy już oboje uwierzyli w legendę, czemu pozostali w domu ?
Matt i tak nie pracował w mieście tylko siedział w jakimś hotelu więc
mogli się wynieść w każdym momencie i sprzedać dom na odległość.
4. Potwory a la ring / klątwa - jak dla mnie kompletnie z d*py i bez
sensu w tym filmie.
5. Wiedząc co tam się dzieje, ludzie którzy raz to przeżyli powracają
na "czerwoną pełnię" czy jak to jest nazwane, żeby przeżyć koszmar
od nowa. Czy ktoś za nieważne jakie pieniądze ryzykował życie
znając zagrożenie ?
6. Wszystkie postacie zachowują się nielogicznie, w kółko wracają
do tego domu, wiedzą co się w nim dzieje, chcą niby uciec przed
złem, ale robią to siedząc w domu, zamykając się po pokojach.

ocenił(a) serial na 7
killerek132

1. Bo w dzisiejszych czasach może oczekiwać że nikt nie posunie się do przemocy fizycznej z tego powodu? Bo może mieć gdzieś, co myślą o nim inni? Bo nie stać ich było na nic innego?

killerek132

1. Jak osoba czarnoskóra może z własnej woli kupić dom w części USA
gdzie panują rasistowskie poglądy, mało tego widząc na aukcji kogo
ma się za sąsiadów ?

Lewaków, strach przed białymi wieśniakami się nie ima.

Tak naprawdę wszystkie podpunkty można tą chorobą uargumentować. Lewak to lewak.
W prawdziwym życiu nikt nie zdecydowałby się tam dłużej mieszkać po pierwszym udekorowaniu domu w sznureczki i figurki z patyczków.

#złota_łopata - dopiero oglądać zacząłem :)

ocenił(a) serial na 4
jacob_filmweb

A i pamiętajcie, w 7 odcinku ona dokładnie mówi że są 5 mil od miasta, to jakieś 8km i nie dojdą przed zmrokiem !

killerek132

Był to sezon słaby, ale i tak nie najgorszy. Oby zrobili wreszcie coś spójnego bo liczę na ten 7 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones