American Horror Story: Podwójny seans (2021)
American Horror Story: Podwójny seans: Sezon 10 American Horror Story: Podwójny seans Sezon 10, Odcinek 8

Wewnątrz

Inside 42m
6,2 265
ocen
6,2 10 1 265
American Horror Story: Podwójny seans
powrót do forum s10e8

S10E08 spoilers!!!

ocenił(a) serial na 7

Dla mnie ten odcinek był dość dobry, nawet już te przeskoki z lat 50/60 na czasy współczesne przestały mnie tak irytować. Jednakże po raz kolejny byłam rozczarowana jak zakończyli wątek z Amelia jak wiadomo umarła w trakcie narodzin „ kosmity”, szkoda bo miałam nadzieje ze przynajmniej z 3 odcinki byłoby dane nam oglądać Lily Rabe no cóż , Sarah Paulson jednakże nie zawiodła w roli Mamie Eisenhower jest świetna a z odcinka na odcinek mamy więcej scen z Mamie. Co najbardziej mi się podobało to większy kontent z Angelica Ross i Leslie Grossman Theta i Calico są teraz moimi faworytkami. No i stało się pierwszy z czwórki młodych Troy zaczął rodzić, już nie mogę się doczekać jak to dalej się potoczy zwłaszcza co bedzie dalej z Kendall, Cal, Jamie i Troy’em czy przeżyją czy tez nie a największa frajdę sprawiła mi zapowiedź odcinka „Blue Moon”, kiedy to u prezydenta Dwight’a D. Eisenhower’a pojawia się nikt inny jak Valiant Thor (grany przez aktora Cody Fern) na ten moment czekałam od miesięcy odkąd spekulowali fani ze Cody zagra pół człowieka i pół kosmite. Ogólnie odcinek na plus, i oby pozostałe 2 odcinki nie okazały się rozczarowaniem, jak to miało miejsce z finałowym odcinkiem Red Tide (Winter Kills)

Ola_nowak26

A propos postaci granej przez Lily Rabe. Czytalem ze obie historie z tego sezonu moga byc jakos polaczone. Jedna z teorii jest taka ze Death Valley to historia napisana przez Harry'ego. Wg mnie ma to sens a wskazuje na to fakt, ze Amelia, grana przez Lily, jest w ciąży i w ogole ta czesc sezonu dotyczy ciąży.

ocenił(a) serial na 7
wolverinex

Pewnie jakieś nawiązanie będzie obu sezonów ale skłaniającym się bardziej ku temu ze cześć 2 Death Valley jest niejako powiązana z Red Tide (chociaż aktorka Angelica Ross) zdradziła ze „ The Chemist” nie miała imienia dlatego nie było dane nam poznać jej tożsamości w części 1 Red Tide, ale obie części jednakże mogą być ze sobą powiązane bo jak można przypuszczać Chemiczka ktora pracowała dla Wojska zanim osiedliła się w Provincetown a czarne tabletki były na bazie krwi tylko czyjej? Może właśnie to była krew kosmitów . A wracając do tematu kolejna rzecz Leslie Grossman w trakcie szybkiego insta live przed emisja odcinka. „ inside” zdradziła ze ona i Sarah Paulson będą mieć wspólne sceny, a i dodała ze to Double Feature jest jej teraz ulubionym sezonem. Zobaczymy jak to dalej sie potoczy. Do końca sezonu pozostały już tylko 2 odcinki (odcinek Blue Moon) już ujawniono jego długość to jakieś 40 minut

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones