American Horror Story: Podwójny seans (2021)
American Horror Story: Podwójny seans: Sezon 10 American Horror Story: Podwójny seans Sezon 10, Odcinek 6

Zabójcza zima

Winter Kills 39m
6,7 317
ocen
6,7 10 1 317
American Horror Story: Podwójny seans
powrót do forum s10e6

Spoilers

ocenił(a) serial na 7

Cóż odcinek bym rzekła ze nie spełniający wielu osób oczekiwań, spora cześć ludzi chciała by Alma, Harry i Ursula skończyli „ źle” (no może Harry tylko z tej 3 dostał to na co sobie zasłużył) rzecz biorąc własna córka go po prostu „ zjadła” nie powiem Ursula ratująca Ich z rak Bladych Nosferatu to dodało smaczka i ochotę na więcej. . Jest niedosyt, wielki żal jak Austin i Belle skończyli pożarci przez Blade-Nosferatu. Chyba długo nie przeboleję śmierci tej dwójki ( zwłaszcza Austin’a który od początku był moim faworytem) Alma Chemiczka dziecko Doris i Harry’ego i Ursula uciekli z Provincetown do Kalifornii rozsiali W LA zamęt rozprowadzając czarna tabletkę ludzie ci nieutalentowani pożerający ludzi. Koszmarny finał, nie tego się spodziewałam szkoda potencjał był świetny od 1 odcinka a tu w odcinku 6 dostaliśmy koniec który nie dał wielu odpowiedzi. Jestem rozczarowana tym finałem do tego tak krótki był odcinek. Mam nadzieje jednak ze 2 cześć (death valley) wniesie coś nowego i zaleczy ten niedosyt z odc 6

ocenił(a) serial na 7
Ola_nowak26

Ten odcinek można porównać do american horror stories odcinek 3 (mam na myśli sama końcówkę odcinka) można dostrzec wiele podobieństw do american horror stories odc 3 Drive in

ocenił(a) serial na 5
Ola_nowak26

"ŁO PANIE, KTO PANU TAK TO SPIE*DOLIŁ" Okropne rozczarowanie....już mnie długość odcinka - 36 minut zmartwiła ale było gorzej niż przeczuwałem...aż musiałem obniżyć ocenę, odcinki 1-5 naprawdę świetne, ale ten ogólnie to była tragedia, miałem wrażenie jakbym właśnie Stories oglądał.....zakończenie na szybko, widać że bez starań i jakiegoś wkładu...............najbardziej to mnie śmieszy bezsensowna obecność Billie Lourd w openingu i materiałach promocyjnych, podczas gdy wystąpiła w 2 odcinkach, w 3 scenach które trwały może jakieś 2 minuty i miała mniej czasu ekranowego niż postacie drugoplanowe w większości sezonów, a pod koniec o niej całkowicie już zapomnieli, całkowicie zbędna postać, poza "piłuję ząbki i załatwiam garderobę", ogólnie pozbycie się w taki łatwy sposób Belle i Austina to ból i żenada dla tych postaci, wogóle fakt że Ursula TAK PO PROSTU przekonała białasów jest idiotyczny, napisany na kolanie i jest straszna deus ex-machiną..........

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Spodziewałam się finału na poziomie, a dostaliśmy „ nic” co to w ogóle miało być?? Ale brałam pod uwagę Taja ewentualność po „ zapowiedziach odcinka” kiedy to Ursula z Alma idą na spotkanie z Chemiczka bravo! Nawet tego nie omieszkali pokazać ?? Kpina, wychodzi na to ze można sobie gdybać ze Alma i Ursula z chemiczka zaplanowali zabicie ojca Almy i wyeliminowanie Belle i Austina. Pierw chemiczka nie była skłonna pertraktować z Ursula a tu takie coś?? Chemiczka tez niezła najpierw planuje z Belle i Austinem eliminacje Harry’ego Alma i Ursula aż nagle kiedy dochodzi do konfrontacji to jeszcze pojawiają się goście Blade Nosferatu którzy dostali czarna tabletkę od Ursuli i szturmem zaatakowali dom. Nie tego oczekiwałam i nie tylko ja. Mnóstwo osób chciało finału gdzie Alma dostaje to na co sobie zasługiwała by Harry umarł i Ursula została zjedzona. Harry okay dostał to na co sobie zasłużył, ale gdzie wyjaśnienie wielu wątków? Co się stało z Lark?? Skoro chemiczka wymyśliła nowa czarna tabletkę która powodowała ze Blade Nosferatu atakowało tych którzy brali tez czarna tabletkę?? Była wiec w stanie odwrócić cały proces tych którzy wzięli tabletki a nie byli utalentowani. Cała masa pytań, wątpliwości i niedociągnięć. Końcówka kropka w kropkę przypominała american horror stories drive in. A tak chemiczka żująca w luksusowej rezydencji z synem Doris i Alma. Brak mi słów. Nie przeboleję długo tego finału. Teraz tylko czekam na 2 cześć Death Valley już na zapowiedzi odcinka 7 pokazali tabletki czyżby wiec to by było cząstkowe nawiązanie do 1 części Red Tide?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones