PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 332
oceny
7,0 10 1 14332
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Ponad 200 głosów a wyszedł dopiero jeden odcinek, gratulacje... Nie ma to jak oceniać całokształt po ok. 40 minutach seansu.

użytkownik usunięty
isobel

Widać twój obojętny stosunek do rozmów na forum :) Nie wiem po co masz konto, skoro w ramach dyskusji zamiast porozmawiać na poziomie, klasyfikujesz wszystkich dookoła epitetami o polaczkach, buraczkach, cebulaczkach, ciskaniu się i bólu tyłka. Śmieszna jesteś i sama się przedstawiasz jak typowy troll, co ma problem z odmiennym od siebie zdaniem. Udowodnij że nie mam racji, albo nie odpisuj już, bo kopiesz sobie coraz głębszy dołek ;)

isobel

CZY WY NIE MOŻECIE OBOJE SKOŃCZYĆ? BOŻE..... (kierowanego do isobel oraz Morsmano). Prawda jest taka że jeśli ktoś z was byłby dojrzalszy to by zakończył tą rozmowę i nie odpowiedział na komentarz tego głupszego który napisze, ale sami udowadniacie że jesteście sobie równi. Jeden coś napisze, to druga nie pozostaje dłużna i też odpisuje, nie ważne ile dni minie, jeden drugiemu odpowiada, jak nawzajem się uważacie za mądrzejszych od tej drugiej osoby to dajcie sobie spokój, ponieważ ciągnąc tę dyskusję w kółko i w kółko i w kółko tylko udowadniacie jasno że obu wam się nudzi i z jednej strony chcecie zakończyć a z drugiej to to kontynuujecie bo nie macie nic lepszego do roboty.........jedno prowokuje drugie i żaden nie chce popuścić - prezentujecie taki sam poziom, inteligentna osoba by to dawno zakończyła nie odpowiadając na komentarz drugiej osoby.

Jedyne co mogę w tej sytuacji poradzić to żeby osoba (choć troszkę) mądrzejsza od tej drugiej odpuściła i nie odpowiadała już na dalsze komentarze drugiej, to będzie naprawdę korzystniejsze, choć już teraz obawiam się że pod moim komentarzem znajdzie się odpowiedź obrażająca drugą, druga się dołączy i będzie znowu dyskusja bez końca, pokażcie że się mylę, proszę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KennyDeath

Bardzo interesujące.

ocenił(a) serial na 1
yakus0ku

ten serial to dno wiec warto ostrzec innych przed traceniem na niego czasu

ocenił(a) serial na 8
Yunikon

No i hejtowanie ludzi pokroju osoby wyżej to ja rozumiem

ocenił(a) serial na 1
yakus0ku

Nie pamiętam, przy którym sezonie AHS tak zrobiłem, ale oceniałem każdy odcinek z osobna, a później wyciągałem zaokrągloną średnią :D

ocenił(a) serial na 6
yakus0ku

kogo to obchodzi

yakus0ku

Nie mam pojęcia dlaczego, ale nowa rola Sary Paulson mnie po prostu śmieszy l] Wiem, to okrutne, ale mam jakąś niepokojącą satysfakcję z oglądania kreacji opartej na "o mój Bożę, wygrał TRUMP!!! Wszyscy zginiemy to koniec świataaaa!"

Po dwóch odcinkach z ulgą stwierdzam jedną rzecz - ten sezon zapowiada się o niebo lepiej niż Ronaoke, czy jak tam się zwała poprzednia seria.

Einshaew

Tak, scena histerii w supermarkecie i te klauny uprawiające seks wśród arbuzów ...

niunia123_filmweb

Still better than Ronaoke Shore zrealizowane w konwencji serialu dla współczesnego MTV, gdzie bohaterowie latają z telefonami w łapach, a Sara wciąż krzyczy MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTT! :)

Einshaew

Roanoke było koszmarne, Kathy Bates latająca z tasakiem i drąca się: Jam jest Jatkaaaa łooo bójta się (zmyśliłam cytat, nie pamiętam, próbowałam wymazać ten sezon z pamięci) plus latająca kamerka i konwencja Trudnych spraw były nie do przejścia.

yakus0ku

Mnie bardziej śmieszą osoby które rzucają się o takie gówna, każdy ma prawo oceniać jak chce, mi np: jak prościej ocenić po pierwszym i później zmieniać ocenę, bo jakbyście nie wiedzieli ocenę można zmieniać ;) więc tak na przyszłośc oceniajcie jak chcecie ale też za przeproszeniem nie wpieprzajcie się w to jak inni oceniają, bo to dopiero jest żałosne.

yakus0ku

Tak jest w przypadku każdego serialu, to nie jest żadna nowość i nie widzę w tym nic złego skoro i tak ocenę można zmienić, miejmy swoje zdanie ale pozwólmy innym ludziom mieć też swoje własne.

ocenił(a) serial na 6
yakus0ku

Jest jedna dobra rzecz w tym wszystkim, już połowa sezonu jest, więc chyba już o ocenianie wojen nie będzie, jeszcze tylko 5-6 odcinków i możliwe że sytuacja tutaj się ogarnie, zmieniając temat i skoro już połowa sezonu - co myślicie o tym sezonie w tej chwili?

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Nie wiedziałam, że wywołam aż taką burzę na forum XD Mi się bardzo podoba w porównaniu do Roanoke. I tak wolę starsze sezony, ale ten jest całkiem dobry i mimo, że tajemnica nie ciągnie się aż do samego końca, tylko zostaje wyjawione troszkę szybciej, to i tak jest nieźle.

ocenił(a) serial na 6
yakus0ku

Mi również podoba się bardziej niż Roanoke, w którym nastąpił później całkowity przerost formy nad treścią i zamiast interesującej fabuły chodziło o jak najbrutalniejsze pozabijanie wszystkich, tutaj jest ten klimat niepokoju, jednak i tak nic się nie zrówna z Asylum.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Na razie jest bardzo przyzwoicie, nie chcę chwalić dnia przez zachodem słońca, ale rzeczywiście po Roanoke chyba każdy odetchnął z ulgą, że ta tendencja do robienia coraz słabszych sezonów nie została utrzymana.
IMO Asylum nic nie dorówna (chociaż niektórzy wolą chyba pierwszy sezon?). Dr Arthur Arden i to jego wypowiadane pogardliwym tonem "whore" >>>>

ocenił(a) serial na 6
itedeitepe

Jeszcze genialna Lana (wciąż jej najlepsza rola) i Mary, jeden z minusów obecnych jest właśnie to że obecnie Sarah cały czas dostaje role które w kółko lamentują i wrzeszczą, co jest naprawdę słabe, ponieważ Sarah zasługuje na dużo lepsze role, mam nadzieję że w przyszłym sezonie dostanie coś na wzór Lany czy Cordeli niż Audrey czy Ally.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Dokładnie, Sarah powinna zostać obsadzona w roli, która jednak chociaż troszkę wynagrodziłaby nam brak Lange i jej charyzmy. Zasługuje na to, by zagrać pierwsze skrzypce, a w "Kulcie" totalnie przyćmiewa ją Peters. Szkoda, bo ją uwielbiam. Piękna kobieta, a i talentu odmówić jej nie można.
Zaś jako Sally popłynęli z nią w trochę innym kierunku i to też nie było do końca to. Może rzeczywiście następny sezon pozytywnie zaskoczy pod tym względem :)

yakus0ku

Nie wie ktoś może, co to za utwór leci w odcinku 4, 36/37 minuta? Nie idzie tego w żaden sposób znaleźć...

xxxxPRZEMOxxxx

Haha Haha i jeszcze raz HAHA luudzie ale wy jestescie durni tracicie czas na bzdurne komentarze (jak ja teraz ale nie moglem sie powstrzymac) zamiast robic cos pozytecznego..... naprawde smutne to no ale no-life'rom pewnie nie przeszkadza. Ludzie wchodza w komentarze innych osob po to zeby sie dowiedziec czy warto wogole zaczac ogladac ten serial/film a wy sie klucicie o ocene.,... Jeezzz. Apropo serialu to polecam bo jest zarabisty najlepszy sezon moim zdaniem to "jedynka" i mega mi sie tez podobal hotel. Slabszy w moim "widzi mi sie" jest Covenant a Freak Show tez dupny tylko troszku obrzydliwy jak dla mnie.Pozdro
Aaa sorka za brak interpunkcji ale jakos mi sie nie chce tych znaczkow wstawiac i tak kazdy wie OCB

Jankesek

No jeszcze jedno nie trujcie sobie dupy odpowiadajac na ten post bo i tak juz tu nie wejde i tego nie sprawdze no chyba ze sie chcecie jeszcze poklocic to droga wolna

ocenił(a) serial na 6
yakus0ku

po jednym odcinku:
Wgniata w fotel.
Wyniki wyborów prezydenckich w USA jako wstęp do koszmaru.
Kto się boi Trumpa i innych klownów niech lepiej nie ogląda:) bo można dostać zawału....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones