PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 786
ocen
8,1 10 1 71786
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

W sumie podobało mi się trochę bardziej niż pierwszy sezon... Dlaczego ta seria jest taka dobra? Po pierwsze-postacie. Gdy oglądałam AHS Asylum do każdej postaci miałam mieszane uczucia. Przykład-Lana Winters, nasza wścibska dziennikarka.Na początku ją lubiłam, zyskała sobie moją sympatię będąc w psychiatryku,ale... zirytowała mnie w scenie, w której zawołała ochroniarzy, niszcząc szansę na ucieczkę. Długo nie mogłam jej wybaczyć... Po pewnym czasie jednak na nowo ją polubiłam... Wiadomo jednak, pod koniec zachowała się... beznadziejnie! Genialnie wykreowanym bohaterem był doktor Thredson(tak to się pisze?), który z początku wzbudzał we mnie zaufanie, później...powiedzmy, że przeżyłam spore zaskoczenie. Nawet takiej postaci jak anioł śmierci potrafił mnie nieźle zakoczyć. Siostry Jude na początku nienawidziłam, lecz powoli, z czasem zyskiwała coraz większą sympatię. Jedyną postacią, którą lubiłam od początku był Kit i ewentualnie Grace. Nawet Alma w pewnym momencie straciła mój szacunek.
Po drugie-fabuła. Niezwykle ciekawa, żaden odcinek nie był nużący. Dużo zwrotów akcji.
Moim zdaniem idealne, tyle w temacie!

Deidara134

Dokładnie! Asylum jest perfekcyjny pod każdym względem. Jak dla mnie najlepszy sezon ze wszystkich.

ocenił(a) serial na 7
jacob_filmweb

Nie rób sobie jaj film ok ale ufo???i te przeciąganie serialu na siłę ....

dominik1980

Nie podoba ci się? Nie oznacza to że wszyscy podzielają twoje zdanie. 10/10

ocenił(a) serial na 7
jacob_filmweb

Nie powiedziałem że mi się nie podobał oglądam 3 serię i film jest dość dobry tyle że jest tam dużo sprzecznych akcji dziur w scenariuszu i błędów reżyserskich a to co innego....

ocenił(a) serial na 9
dominik1980

Ja nie zauważyłem wymienionych przez ciebie rzeczy, podasz jakiś przykład, tak z ciekawości...

ocenił(a) serial na 7
kryszti

Hehe trochę się spóżniłeś bo już zapomniałem o czym był ten serial

ocenił(a) serial na 9
dominik1980

No to brawo, ja nadużywam środków psychoaktywnych i mam chyba lepszą pamięć :D Moim zdaniem mylisz się całkowicie i określenia których użyłeś dla tego serialu są nietrafione. Jak dla mnie to świetna produkcja, a temat ufo jak najbardziej lubię. Scenariusz zaś nie jest naciągany tylko nadzwyczaj dobrze złożony i trzymający się kupy co mnie wręcz zdziwiło. Ale może mam inne wrażenia bo sceny w psychiatrykach są moimi ulubionymi np 12 mało, czy przerwana lekcja muzyki. Były lepsze i gorsze odcinki, wiadomo, jak to w serialu.

ocenił(a) serial na 7
kryszti

Wszystko jest kwestią gustu na szczęście każdy ma inny dzięki temu są rożne filmy dla każdego coś się znajdzie...

ocenił(a) serial na 7
kryszti

Dodam że dla mojej koleżanki serial "klan" jest arcydziełem nie tylko dla niej w tym kraju hehee

ocenił(a) serial na 9
dominik1980

wszystko tylko nie klan do k'urwy.

ocenił(a) serial na 7
kryszti

Hehe nawet nie wiesz ilu Polaków uwielbia ten klimat...klanu

ocenił(a) serial na 7
kryszti

Pamiętam że podobał mi się bardzo do połowy potem zrobił się nudny i naciągany scenariusz jak w większości seriali pojawiają się ufo albo inne nie dorzeczne sytuacje żeby przytrzymać widza przed ekranem na mnie to działa wręcz przeciwnie wolę 5 odcinków mnie i konkretniej..

ocenił(a) serial na 8
Deidara134

Mnie dziennikarka denerwowała od samego początku.

Deidara134

Zgadzam się, każda postać pokazana jest tu z różnych stron, przez co serial staje się o wiele ciekawszy. Niczego nie można być pewnym, w każdym odcinku dzieją się rzeczy, których nikt się nie spodziewał, a akcja przybiera nieoczekiwany obrót.
Asylum w niczym nie przypomina pierwszego sezonu. I całe szczęście, bo mimo, iż był on dobry, nie równa się on z sezonem drugim. Jest to jedna z nielicznych produkcji, które budzą we mnie niepokój w każdej minucie jej oglądania. Polecam wszystkim fanom dobrego horroru.

Deidara134

Zdecydowanie najlepsza część ze wszystkich. A zaraz po niej Freak Show. Pozostałe sezony wypadły znacznie gorzej w mojej ocenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones