PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810489}

American Horror Story: Apokalipsa

American Horror Story: Apocalypse
7,2 11 900
ocen
7,2 10 1 11900
American Horror Story: Apokalipsa
powrót do forum serialu American Horror Story: Apokalipsa

plakat nawiązuje do plakatu pierwszego sezonu kolorystycznie. Dodatkowo Emma Roberts ma zagrać - Madison Montgomery ❤️

ocenił(a) serial na 4
octavessens

Ponadto wróci Jessica Lange ;)

ocenił(a) serial na 10
Dead_Bite

https://variety.com/2018/tv/news/american-horror-story-apocalypse-stevie-nicks-l ily-rabe-cast-1202897822/

ocenił(a) serial na 4
mmm_kuzba

Kurczę liczę na naprawdę dobry sezon, jeszcze z tymi powrotami. Nawet z tą ordynarną lewacką narracją. Od samego początku AHS była ona widoczna, ale w ostatnim sezonie to po prostu była tragedia.

ocenił(a) serial na 5
Dead_Bite

Media w USA (stacje telewizyjne, artyści, prezenterzy, no ogólnie wszystko) są bardzo lewicowe, więc nie dziwota. W sumie chyba w każdym serialu można usłyszeć lewicowe hasła, bardziej lub mniej nachalne. Dodatkowo twórca AHS'a Ryan Murphy jest gejem i członkiem LGBT i gardzi Trumpem, więc ost sezon był jego hejtem na Trumpa. I dlatego też w każdym sezonie są jakieś wątki gejowskie ;) Chociaż w sumie chyba w Coven nie było nić homo?

ocenił(a) serial na 4
Daroo_3

Zdaje sobie z tego sprawę. Fakt, zauważyć takich rzeczy się nie da. Ale mam wrażenie, że tak mniej więcej do 3-4 sezonu nie było to aż tak nachalne i po prostu chamskie.
No nic. Poczekam na pierwszy odcinek i wtedy się zobaczy, czy go znowu nie poniosło.

ocenił(a) serial na 5
Dead_Bite

Już w Coven tak było jak Supreme chwaliła Obame no i cały wątek rasizmu który w sumie był wychwalaniem czarnych :P

ocenił(a) serial na 4
Daroo_3

Wiem i dlatego musiałam robić aż dwa podejścia do tego sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
Daroo_3

Problemy PIS-owców i innych prawiaków... Potępianie rasizmu to dla ciebie to samo wychwalanie czarnych? Łatwo zgadnąć zatem które filmy i książki należą do twoich ulubionych.

ocenił(a) serial na 5
Rouge_fw

Dziecko, nie zabieraj głosu w sprawach na tematy których nie rozumiesz, skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Miłego dnia ;*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Rouge_fw

Twój świat musi byc okropnie smutny, skoro samo wymyślasz jakieś niestworzone rzeczy, tylko po to żeby obrażać innych. Ew jesteś na tyle mało ogarnięte i masz OLBRZYMIE braki w edukacji żeby mieć AŻ TAK duże problemy z czytaniem ze ZROZUMIENIEM. To w sumie jest dość przerażające. Ja wiem, że w Polsce macie dość słabą edukację w stylu pruskim, ale no kurczę, nie wiedziałem że szkoły produkują tak nieogarnięte jednostki.

ocenił(a) serial na 9
Daroo_3

Logiczne, że twórcy wplatają w swoje dzieła swoje przekonania, jak każdy artysta. Przecież nie będą tworzyć czegoś co przekazuje inne wartości, niż ich własne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rouge_fw

Rouge_fw jest mały problem. PiS to nie prawica tylko lewica :v Widzę masz braki w podstawowym wykształceniu

ocenił(a) serial na 4
Rouge_fw

Ogarnij się! Bredzisz jak potłuczony. Nie znasz podstawowych pojęć. Proponuję się dokształcić i wtedy możemy podyskutować kulturalnie.

ocenił(a) serial na 5
Rouge_fw

Dziecko, idź do okulisty jeśli uważasz, że jestem biały :D haha

ocenił(a) serial na 4
Rouge_fw

Koleżanka*
Ech, proszę już skończ ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
Rouge_fw

Właśnie wyłazi z Ciebie "kultura" ludzi z lewa. Obrażasz, przeklinasz i życzysz komuś praktycznie śmierci. To Twój szczyt intelektualny.

Dead_Bite

Jessica lange nie wróci do AHS xD Nie wiem skąd masz te urojenia

ocenił(a) serial na 4
Grzegorz_Gajos89

Jakie urojenia? Ma być bodajże w jedynym odcinku.

Dead_Bite

Nie. To ściema

ocenił(a) serial na 7
Grzegorz_Gajos89

XDDDDDD wlasnie jest na planie serialu

dawitekss

Jak może być właśnie na planie serialu jak serial już dawno w całości nakręcony. Kolejna ściema i to marna

ocenił(a) serial na 7
Grzegorz_Gajos89

Nie wiem czy potrzebujesz jakiegos zdjęcia czy cos? XD, ale Jessica wlasnie ma zdjecie z Sarah jak jest na planie serialu nawet sam Ryan Murphy na swoim instagramie dodał to zdjecie wiec nie gadaj głupot, serial będzie nagrywany do konca pazdziernika potwierdzila to sama Joan Collins

dawitekss

polaku biedaku. Serial nagrywa się zawsze w CAŁOŚCI i dopiero potem emituje.

Grzegorz_Gajos89

Tu muszę przyznać rację @dawitekss
Marphy słynie z tego że nie nagrywa od razu całości tylko patrzy jak ludzie reagują po poszczególnych odcinkach i czasem zmienia koncepcje co jest widoczne bo często AHS jest strasznie chaotyczne. Przykład był widoczny w hotelu, ostatnie dwa odcinki były nagrywane całkiem od nowa, bo Marphy się jednak rozmyślił i wpadł na inne zakończenie a seria była już wtedy w połowie emisji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
Grzegorz_Gajos89

Oficjalnie to potwierdzono. Zatem sądzie, że to nie żaden fake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones