PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810489}

American Horror Story: Apokalipsa

American Horror Story: Apocalypse
7,2 11 875
ocen
7,2 10 1 11875
American Horror Story: Apokalipsa
powrót do forum serialu American Horror Story: Apokalipsa

Zastanawialiście się, kim na prawdę jest Billie Dean?
Być może to nie medium, tylko czarownica, która cofnęła się w czasie, ale od początku.
W Murder House Billie przewidziała WSZYSTKIE dotychczasowe motywy sezonów. Podobnie z problemami Constance i innych ludzi.
Głównym motywem promocyjnym Apocalypse jest klepsydra, raczej nie bez powodu. Poza tym, że klepsydra kształtem przypomina 8, czyli numer sezonu (o czym mówił sam Ryan) i symbolizuje koniec świata/upływający czas przed zagładą, w trailerze dostajemy pewną wskazówkę. Przez ułamek sekundy w oficjalnym trailerze widoczna jest scena jazdy Zoe z Sabatu pociągiem, co już się wydarzyło. W internecie krążą teorie, że czarownice cofną się w czasie aby powstrzymać Apokalipsę. Hipotetycznie, pomóc mogłaby pierwsza Najwyższa, czyli Scathach z Roanoke która, jak już wiadomo, cofnęła czas w 6 sezonie.
Być może sama Billie Dean Howard jest wiedźmą i sama cofała się w czasie?
Co sądzicie o takiej luźnej teorii? ;)

ocenił(a) serial na 10
cehennem

Coś chyba mi umknęło. W którym momencie Wiedźma z „Roanoke” cofnęła czas?

ocenił(a) serial na 10
MaliniaEscobar

Właśnie Też tego nie pamiętam

ocenił(a) serial na 5
mmm_kuzba

Pokazała Cricketowi początki Roanoke cofając się w czasie, nie pamiętam który to odcinek

ocenił(a) serial na 5
cehennem

"W Murder House Billie przewidziała WSZYSTKIE dotychczasowe motywy sezonów." - hmm, ale jak to? nie wiem o co chodzi?

Zoe w pociągu? W którym momencie i w którym zwiastunie i co według Ciebie to oznacza?

O co chodzi z Scathach? Nie pamiętam albo nie oglądałem bo Roanoke nie dałem rady dokończyć.

PS. B. ciekawa teoria.

ocenił(a) serial na 9
urbi15

Mówiła o tym, że miejsca pełne okrucieństwa jak więzienia i szpitale psychiatryczne zatrzymują dusze. (Murder house, Asylum, Hotel). Mówi również o osadnikach z Roanoke.
W zwiastunie 8 sezonu owszem jest scena z pociagu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones