PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 688
ocen
7,2 10 1 7688
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

To złoto!

ocenił(a) serial na 10

To złoto, istne wyborowe złoto stylistyka lat 80 i filtr to coś pięknego, ścieżka dźwiękowa to miód, tak bardzo dźwięki ze slasherów z lat 80, montaż przepiękny, choćby taka stop klatka na wbiciu noża jak w 1 części piątku trzynastego z typowym efektem dźwiękowym, pięknie pojawiające się imiona głównych bohaterów w takim samym stylu jak w niektórych starszych filmach tarantino typu grindhouse czy rodrigueza. Emma jest niesamowita

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Emma jest niesamowita

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Dlaczego do cholery nie dodaje mi się pełna opinia D: Jest przecudowna w roli final girl, ta jej ucieczka przed Jinglem, coś pięknego, no i morderstwo - to z autem proste acz satysfakcjonujące, to wygląda jak naprawdę żywcem wyciągnięty z lat 80 slasher, kocham emmę, kocham billie, kocham Brooke i Montanę - już dwie moje ukochane postacie, John Carroll Lynch jak zawsze świetny w roli psychopatycznego killera, kocham kostiumy, kocham kille, kocham ścieżkę dźwiękową x1000, kocham montaż, zdjęcia i pracę kamery

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

no mi też sie podoba bardziej niż poprzedni sezon na pewno

Rrouge

Mniejsza Emma. Co za świetny casting na Nocnego Łowcę. Przecież Zach wygląda jak jego klon <3

ocenił(a) serial na 10
sentia

Emma jest jedną z moich najukochańszych młodych aktorek dlatego zawsze się nią zachwycam <3 ale zgodzę się że Zach bardzo dobry w roli Ramireza.

sentia

Całkowicie się zgadzam, fajne jest jeszcze to że znów mamy łączenie wątków pomiędzy sezonami :D Ramirez przecież miał już swój debiut w Hotelu co prawda pośmiertny ale miał.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Dokładnie mi też bardzo podoba się intro które nie irytuję jak w innych filmach tylko fajnie nawiązuję klimatem do lat 80.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Jeden z najlepszych sezonów moim zdaniem

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Dokładnie! To jest kwintesencja slasherów lat 80-tych, mogliby zrobić coś podobnego z serią Powrót żywych trupów!

Rrouge

Horrorow w stylu lat 80-tych jest cala masa nowych. O wiele lepszych od tego serialu.

aproxx

czyli jakie, bo ja poza Summer 88' nie znalazłem nic godnego:)

SWoland

The Barn, The Exposure, 10/31, 10/31 Part 2, Cryptids, The Witching Season, Volumes Of Blood, You Might Be The Killer, Tonight She Comes, Close Calls, Dude Bro Party Massacre 3.

aproxx

dzięki oblukam:)

SWoland

Wroc po wiecej jak te zaliczysz.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Noooo, mnie po prostu rozsadza od środka, gdy przenoszę się z powrotem do tych starych czasów, dzięki AHS. Ta muzyka, czcionka, stylizacja - a zwłaszcza ta kobieca - mmm, zajebioza. Nie znam lepszego cyklu serialowego niż American Horror Story.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones