PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 730
ocen
7,2 10 1 7730
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

1 Odcinek był...

ocenił(a) serial na 10

Po prostu świetny, klimat lat. 80 został oddany rewelacyjnie, swietne postaci Emmy Roberts, Billie Lourd oraz tego sportowca Gus'a, ujęcia np. te na jezioro, auto są cudowne, jeśli tego nie zepsują moze byc to moj ulubiony sezon!

dawitekss

Jest może gdzieś online? Nie mam FOX :(

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 9
Filip10

Fili.cc
Tam jest już z lektorem oraz po angielsku.

dawitekss

po pierwszym odcinku już się zakochałam w tym sezonie. od pierwszej do ostatniej minuty - absolutnie doskonałe. opening 9 sezonu jest jednym z moich ulubionych. mając za sobą doskonałe, pionierskie "Pose" - również serial Murphy'ego i Falchucka - spodziewałam się tego, że ten klimat lat 80. zostanie tak niesamowicie oddany. na ogół ich produkcje zachwycają mnie swoją estetyką i soundtrackiem i tutaj nie jest inaczej. gdy dowiedziałam się, że motywem przewodnim 9 sezonu są slashery moim pierwszym skojarzeniem był serial "Scream" MTV. ale już po tym pierwszym odcinku nowego sezonu AHS mogę powiedzieć, że AHS bije go o głowę.

ciekawe jak rozwiną się dalej postacie Emmy, Cody'ego, DeRona, Gusa (jego bohater nazywa się Chet a Gus to imię aktora który go gra :)) oraz Billie. najbardziej rozwalił mnie Matthew Morrison jako Trevor Kirchner. co z tobą zrobili, panie Shuester? ;)

'AHS: 1984' zapowiada na mój kolejny ulubiony sezon. oby tylko tego nie zepsuli.

ocenił(a) serial na 7
dawitekss

Spoiler: zepsują.
Zawsze psują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones