PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763842}
7,2 1 645
ocen
7,2 10 1 1645
American Gothic
powrót do forum serialu American Gothic

Po pierwszym odcinku...

ocenił(a) serial na 8

Nawet sie bardzo dobrze zapowiada....Zobaczymy jak bedzie dalej..

jacek2

Wstępnie również oceniłabym serial na 8.

jacek2

Jak dla mnie to pierwszy odcinek dość słabo wypadł i się zastanawiam czy go kontynuować. Może i sama fabuła zapowiada się ok, ale gra aktorska jak i postacie oraz tempo serialu powodują nudności.

jacek2

Po pierwszym odcinku można powiedzieć,że dziadek był seryjnym zabójcom, jego żona go kryła, a syn dowiedział się prawdy i uciekł z domu. Koniec opowieści. :D Teraz połowa rodziny będzie ukrywać prawdę żeby nie stracić pozycji. Obejrzę ze dwa odcinki i jak pójdzie w tym kierunku to podziękuje.

RadoslawKamil

Chyba zabójcą?

ocenił(a) serial na 7
jacek2

Ja po pierwszym odcinku odkryłam, że przynajmniej na tym etapie ten serial jest identyczny jak Bloodline, który zaledwie tydzień temu skończyłam oglądać. Podobna rodzina, sytuacja i tajemnice sprzed lat. Bloodline też polecam, jest bardzo dobry! Zobaczę jak tu się akcja rozwinie :)

ocenił(a) serial na 5
jacek2

Po pierwszym odcinku, nie nastawiam się jakoś bardzo pozytywnie...Fabuła zapowiada się płytka, mocno wtórna, pozbawiona większego suspensu. Nie tego się spodziewałem, celowałem bardziej dramat-thriller-kryminał o raczej cięższym klimacie, z postaciami skrojonymi na miarę....trochę się zawiodłem, ale dam jeszcze szanse gdyż piloty często są średnie, by później rozwinąć skrzydła.
Nie zauważyłem na razie wielkiego podobieństwa do Bloodline, może poza że obie produkcję są sagą rodzinną. Bloodline już od pilota pokazał czym jest - rewelacyjną produkcją z dużo ciekawszymi postaciami, powoli rozkręcającą się fabuła ale trzymająca przez cały czas w napięciu - po prostu polecam każdemu kto nie szuka taniej sensacji!

ocenił(a) serial na 5
Johny2mnemonic

ad 1. dotyczący fabuły: spoiler alert!!!!!!!!!!!!!! ...no chyba że tunel zapadł się na parę głównych bohaterów......koniec spoilera.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones