Altered Carbon
powrót do forum 2 sezonu

Nie czytałem książek i nie wiedziałem, że główny bohater zmienia powłoki. Serial pokochałem przede wszystkim za świetnego aktora wcielającego się w Kovacs. Drugi sezon przerwałem po pierwszym odcinku gdy dowiedziałem się, że już go nie będzie. Nowy aktor w ogóle do mnie nie przemawia. Czytając inne komentarze, że netflix jeszcze pokusił się o wciskanie lewicowej papki. Stwierdzam, że to była dobra decyzja. Dla mnie ten serial skończył się po pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
jarkoswawa

E tam, przesada. Wiadomo było że w drugiej serii musi być inna powłoka, to wynikało z pierwszej. Może aktor w drugim sezonie jest gorzej dobrany, ale tylko trochę. Lewactwa nie zauważyłem, ani prawactwa, na pewno nie więcej niż pierwszym sezonie. Pierwszy sezon to krwawy kryminał, drugi to krwawy melodramat. Pierwszy był lepiej przemyślany wizualnie i trochę mniej pompatyczny. pierwsze cztery odcinki, moim zdaniem, nienajlepsze, ale potem intryga się rozkręca. Jeżeli jedynce dałem 8 to dalej jest 7. Solidna sódemka. Tylko szkoda, że tak daleko odeszli od książek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones