Alice in Borderland
powrót do forum 2 sezonu

Niestety sezon 2 jest strasznym gównem, praktycznie nie ma gier tylko jakieś pseudifilozoficzne wynaturzenia, nikomu do niczego nie potrzebne retrospekcje, a odcinek siódmy poziomem zdebilenia bije na głowę wszystko - cała zbieranina głównych bohaterów którzy zwycięsko przeszli wszystkie inne gry w dodatku uzbrojonych daje się jak banda ostatnich debili pozabijać jednemu typowi. Sam król pik to kolejny niestworzony debilizm, jeden koleś chodzi sobie przez cały sezon i masakruje dziesiątki jak nie setki graczy a ci jak kretyni albo nie robią nic albo zachowują się jak idioci i pozwalają się wystrzeliwać jak przysłowiowe kaczki. Niestety sezon drugi to już max 4/10

pawulon1_2

Zgadzam się w 100%, TAKIEGO POZIOMU ZDEBILENIA W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM.
Z tą różnicą że on dla mnie pojawił się w pierwszym sezonie w podajże 3 lub 4 odcinku z tunelem wodnym i tygrysem czy tam jaguarem, już nie pamiętam tego nic nie wartego gówna dla idiotów z małym IQ.
Gdyby cały serial był taki jak pierwszy odcinek pierwszego sezonu, oraz odcinek 3, drugiego sezonu(tam gdzie, każdy się okłamywał na wzajem) to serial byłby w top 20 czołówce seriali. Niestety to istny syf, gorszy niż PIŁA 136 :) nie wiem ile części tego szrotu wyszło, więc strzelam że już trzy cyfry są w tytule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones