Alice in Borderland
powrót do forum 1 sezonu

Podobne tytuły

ocenił(a) serial na 10

Zna ktoś podobne tematy? Wcześniej trafiłem na "gantz:0" oraz "as the gods will"

manon91

polecam Memory of Alhambra. Genialny

ocenił(a) serial na 7
manon91

manon91 - Miałam dokładnie takie same skojarzenia!

ocenił(a) serial na 7
manon91

Na pewno podobne jest 7Seeds, tyle że to nie jest aktorska produkcja, tylko serial anime. I również do obejrzenia na Netfliksie.

manon91

Proponuję wkręcić się w azjatyckie webnovelki. Od groma tam tytułów z podobnymi motywami.

ocenił(a) serial na 7
manon91

Polecam po Gantz:0 anime Gantz.

ocenił(a) serial na 9
manon91

Nieco podobny klimat to tez Battle royale

ocenił(a) serial na 8
manon91

Liar gamę też trzeba rozwiązywać różne zagadki jeśli wygrają mają kasę jak przegrają mają ogromny dług seria jest naprawdę ciekawa
Jest japońska i Koreanska
Japońska ma 2 sezony i film
Koreańska ma tylko jeden sezon i trochę się różni
Polecam obie wersje

manon91

Powiem tak filmy na podstawie mangi anime są o jakieś dwa oczka niżejdlatego warto obejrzeć/ przeczytać pierwowzór.Podobne do tego tytuły to Gantz , One outs , Kaiji anime. 
PS
 polecam obejrzeć anime Imawa....

manon91

Battle Royale
Bottom anime
Bottom manga
No game no life Anime
Skoro Gantz:0 to obowiązkowo anime Gantz i aby zobaczyć pełen potencjał Mangę Gantz oraz Gantz:G
Można przeczytać na Mangadex z polskim tłumaczeniem (wpisz gantz mangadex w google to ominiesz logowanie).

manon91

Squid Game

manon91

Kolega już tu o tym anime wspomniał, ale nie da rady muszę to powtórzyć: Kaiji, z japońskiego Gyakkyō Burai Kaiji: Ultimate Survivor [2007 - 2008] Jest wstrząsające. Z nerwów to zatrzymałem się na 16 odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones