PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595576}

Akwalans

Fish Hooks
4,5 741
ocen
4,5 10 1 741
Akwalans
powrót do forum serialu Akwalans

Akwanieporozumienie 1/10

ocenił(a) serial na 1

Na disney channel nie było ostatnio fajnych kreskówek albo chociaż seriali więc chcieli się "zrehabilitować". Jak im wyszło ? Hmm... BARDZO słabo.

Grafika jest rysowana ok ale wyglądają jakby dziadek Józek narysował je sobie na paint'cie. Bohaterowie nawet nie zasługują na ten tytuł. Bo jak obleśne ryby z ogromnymi oczami mają być bohaterami? Tu najbardziej się tyczę Milo który jest najbardziej wkurzający. Obleśny, dziwny (ok sama jest niesamowicie dziwna ale to już przesada) i gada jak by był ciągle naćpany. Fabuła? Takowej NIE MA. Jest tylko garstka ryb w szkole średniej które zachowują się bardziej na przedszkole.

Cóż najlepiej cały serial określiła moja siostra:
Moja siostra: *gada przez telefon* oglądam z Marią jakąś bajkę o okropnych rybach z okropnymi pyskami i okropnymi oczami...
Ja:...które wyglądają jakby dziadek Józek narysował je na paint'cie.

enjoyy

hehehehe - sarkazm - baja dla tych co maja poczucie humoru

enjoyy

:/. nie zgadzam się, ostatnio disney wyprodukował dużo porażek, takich jak ten taniec rządzi, ale akurat akwalans jest fajny, nie genialny, ale jak na dzisiejszego disneya, dobry. lecz w porównianiu z np. jam łasicą to jest beznadziejny.

użytkownik usunięty
enjoyy

trochę jest w tym racji, ogólnie oglądam tę bajkę co jakiś czas, ale powiem szczerze, ze spodziewałam się czegoś lepszego. W serialu to rozbawia mnie Małżosia, ale spodziewałam się coś na miarę Fineasza i Ferba.

ocenił(a) serial na 8

akwalans jest taki głupkowaty do pośmiania a fineasz bardziej dziecinny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones