PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024004}

The Devil

Ak-gwi
8,0 64
oceny
8,0 10 1 64

Ak-gwi
powrót do forum serialu Ak-gwi

Disney+ ?

ocenił(a) serial na 10

Podobno poza Koreą serial jest dystrybuowany przez platformę Disney+. Czy ktoś może potwierdzić, lub zaprzeczyć, że na polskim Disney+ serial można znaleźć?

ocenił(a) serial na 10
Kurunir

Odpowiadam sam sobie i ewentualnym innym zainteresowanym: wykupiłem konto Disney+ w Polsce i serialu Ak-gwi/Revenant/Devil tam nie ma.

ocenił(a) serial na 8
Kurunir

Możliwości są dwie: albo "wleci" za 2-3 miesiące, albo wcale (jak np. "Snowdrop"). Nie rozumiem polityki Disneya.

ocenił(a) serial na 10
Liadan

Dziękuję za odpowiedź. Pewnie masz rację i też nie rozumiem takiego podejścia. Zastanawia mnie tylko jak udało się obejrzeć serial 12 oceniającym szczęściarzom. Też bym chciał.

ocenił(a) serial na 8
Kurunir

Jeżeli znasz angielski, nie jest to problemem. Mnie się udało:)

ocenił(a) serial na 10
Liadan

Jestem w trakcie oglądania i jestem wściekły na siebie i na Disneya. Ale wolę tak, niż wcale. A serial świetny. W połowie, ale nie wierzę, że skopią, więc chwalę.

Kurunir

możesz napisać gdzie można go obejrzeć nawet po angielsku ?

Marek_Chmielolwiec

Jest taka polska fanowska strona DramaQueen, z której udostępniane są seriale i filmy z polskim tłumaczeniem. Trzeba się na nią zalogować, ale jest bezpieczna i bezpłatna (można dać "co łaska" na utrzymanie serwera). Jest tam wiele produkcji, których gdzie indziej nie można zobaczyć, m.in. właśnie "Revenant". Natomiast jak koniecznie chcesz po angielsku (to żart oczywiście, ale może będziesz kiedyś szukać serialu, którego na żadnej polskiej stronie nie będzie), zajrzyj na dramacool. Jest też rakuten viki (ale tam wiele produkcji można oglądać tylko po wykupieniu subskrypcji, co jest o tyle dziwne, że tłumacze też są fanami - nie mam pojęcia, czy dostają za to jakieś honorarium), gdzie są tłumaczenia angielskie i bywają polskie.

ACCb

Z ciekawosci spojrzalam na DramaQueen (rejestracja moliwa tylko w poniedzialki). Revenant z angielskimi napisami mozna bez rejestracji obejrzec na kissasian (choc jakosc nie jest powalajaca, cos jak e-kino albo cda bez premimum. Na Viki akurat nie ma a szkoda bo konto premium kosztuje z 5 euro na miesiac a sporo jest tam seriali i faktycznie przy wiekszosci ale nie najjnowszych sa tez polskie napisy.

Kurunir

Nie ma na Disney +. Pomimo reklam że jest to ściema.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones