PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 095
ocen
7,5 10 1 13095
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

o wiele bardziej bym wolał ten serial jako główny niż Shields. To tamto powinno być przerywnikiem dla Carter, a nie na odwrót.

slipdog

Drugi sezon też pewnie z 8 odcinkami. Coś czuję, że w 2 sezonie przeskoczą kilka lat do przodu, ale to zależy też jaki będzie finałowy odcinek,a on już za 3 dni :)

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

Czyli będzie 2 sezon?
Serial jest świetny, co prawda tylko 8 odcinków, ale ma bardziej rozbudowaną fabułę niż gdyby zrobili z tego 2-godzinny film. Mam nadzieję, że Carter będzie miała w przyszłości jakieś misje, bo to się fajnie ogląda :D .

Kinderka567

Nie ma potwierdzenia, ale zapewne Marvel będzie chciał zamówić 3 sezon Agentów Tarczy z 2 mini sezonem Agent Carter. Co prawda oglądalność jest średnia, ale odbiór serialu bardzo dobry. Z resztą szef ABC mówił, że mają plany z Marvelem więc chyba nie ma co się martwić.

ocenił(a) serial na 9
kamilx98

w tym roku to nowości ABC mają słabą oglądalność, kilka anulowano, więc sadzę, że nie musimy się martwić

ocenił(a) serial na 8
slipdog

Nie wiem czy bije na leb. Wg notowan z konca lutego Agentka jest zagrozona co do dalszej emisji. Nie dziwie sie, po tej slabiznie jaka zaprezentowano w ostatnim odcinku i przedostatnim, niszczac zupelnie inteligencje tego serialu.
Za to shields ma sie dobrze, duzo wyzszy ranking i zielone swiatlo.
Mam wrazenie, ze ludzie od shields wplyneli na to, zeby carter zdebilizowac, bo zaczal zagrazac glownemu serialowi.

slipdog

Szanse na drugi sezon są bardzo niskie. Oglądalność była słaba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones