PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 086
ocen
7,5 10 1 13086
6,8 4
oceny krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

chciałbym takie osoby i wątki:
- rozwiniecie miłości tego kulawego do Peggy
- intrygi Zoli
- powolne przekształcanie się tarczy w miedzynarodową organizację
- pojawienie się np. młodego furyego, barnesa,

dajcie coś od siebie

agentka carter coś czuje będzie materiałem na wiele wiele sezonów

użytkownik usunięty
mati1991_filmweb

"agentka carter coś czuje będzie
materiałem na wiele wiele
sezonów"

liczę na to przyjacielu :)

ocenił(a) serial na 8

licze na przedziały czasowe d zakończenia wojny (1 sezon) do np. lat 80 i pierwszego sygnału o lokalizacji kapitana, co mogłoby np. zakończyć jeden z sezonów

użytkownik usunięty
mati1991_filmweb

oooo też na to liczę :) ogólnie I sezon mnie zaskoczył nawet dobrze że tylko te 8 odcinków było bo serialowi jeszcze zostanie miejsca na wiele odcinków liczę na max 44 odcinki bo więcej chyba nie będzie

ocenił(a) serial na 8

no właśnie.... wątków jest od ..uja i wolałbym stopniowy rozrost akcji i powolne wprowadzanie bohaterów

ocenił(a) serial na 9
mati1991_filmweb

Szkoda tylko że na drugi sezon tak długo każą nam czekać :(

użytkownik usunięty
seba1b

Źle nie będzie Star Wars nam to wynagrodzą

ocenił(a) serial na 9

Nom Star Wars to jak dla mnie jedno z lepszych uniwersum. Długo kazali czekać na kolejną trylogie, ale mam nadzieje że warto będzie!

użytkownik usunięty
seba1b

No ja też liczę że Star Wars powróci w wielkim stylu, póki co teasery dobre ale czekam na pełny trailer i mam nadzieję że już pokażą więcej

w każdym bądz razie II połowa roku pod względem filmowym dopiero się zaczyna, mamy Ant Mana więznia labiryntu jeszcze kosogłosa także jest na co czekać :)

ocenił(a) serial na 9

Ja w tym roku czekam jeszcze na:
Terminatora
Bonda
Igrzyska śmierci
Ant Man
Fantastyczną Czwórkę
Star Wars

To te o których tak na szybko pamiętam.

użytkownik usunięty
seba1b

Terminator faktycznie :) będzie ciekawy ale chyba nie pójdę, myślę czy nie iść na Jurajski park ale chyba nie pójdę bo raczej nie przebije to pierwszych filmów więc szykuje się klapa chyba

F4 chyba nie pójdę bo to nie marvel i boję się tego filmu bo poprzednie były złe

ja jeszcze czekam na ten Horror Del Tero wzgórze krwi obejrzałem trailer i jestem zaskoczony szczerze mówiąc

użytkownik usunięty
mati1991_filmweb

Jeśli już mowa o miłosnych podbojach Peggy to bardziej liczę na jakiś wątek między nią, a Thompsonem aniżeli Danielem. Tak czy siak w swojej wyobraźni będę ją shippować na zabój z Howardem mimo iż to za żadne skarby nie ma prawa się wydarzyć :D

Masz rację, Thompson lepszy do Peggy

ocenił(a) serial na 9

a ja właśnie shipuję Peggy z Danielem :) Jakoś od początku czuję między nimi chemię :)

ocenił(a) serial na 9
mati1991_filmweb

z jednej strony chętnie bym poznała panią Jarvis, a z drugiej fajnie jak pozostaje poza kadrem...

Agness_92

jej postac bedzie w 2 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones