PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 113
ocen
7,4 10 1 28113
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

6x10 Leap

ocenił(a) serial na 9

Kolejny trzymajacy w napieciu odcinek, szczegolnie scena gdzie Izel skakala z ciala do ciala. Pozegnalismy sie z Davisem - wielka szkoda bo bardzo go lubilam. Sama scena smierci byla moim zdaniem jedna z bardziej brutalnych w serialu. Na poczatku 4 sezonu wspomnieli, ze ma ciezarna zone, a w 6 sezonie o jego dziecku. Pewnie niewiele osob pamieta ale Davis byl w serialu az od odcinka 1x09. Ciagle mam nadzieje uslyszec albo zobaczyc flashbacki z jego cudownej historii o tym jak przetrwal Aide.

Wiemy juz jakie jest polaczenie maja Coulson i Sarge, a raczej Pachakutiq (wreszcie wyjasnila sie sprawa z 6x01). Coulson zginal, a jego cialo zostalo pochowane. Jednak w skutek kontaktu Coulsona z energia monolitow z 5x14 jego DNA zostalo przeslane do wymiaru Izel i w ten sposob powstal sobowtor, a nastepnie Pachakutiq wskoczyl w jego cialo. I to jest wlasnie cel Izel - dac miliardom istot z jej planety ciala, aby Shrike mogli w niego wskoczyc i po to wlasnie szuka monolitow, ktorych szukala na tylu planetach.

W tym odcinku zostal wspomniany Ghost Rider. Nie wiem czy bedzie mialo to znaczenie dla przyszlej fabuly czy bylo to nawiazanie do jego solowej serii, ktora wyjdzie w przyszlym roku.

Za tydzien odcinek 11, a za dwa tygodnie odcinki 12 i 13 (dwugodzinny final). Nastepnie poczekamy na 7 sezon AoS (nie znany jego daty premiery ale przypuszczam, ze do wiosny/lata 2020 poniewaz koncza krecic ostatni odcinek 7 sezonu). Na SDCC, ktore odbylo sie w ten weekend potwierdzono, ze 7 sezon bedzie ostatnim.

keteek

Szkoda Davisa już prędzej bym się spodziewał że uśmiercą Pipper ewentualnie tą czarną agentke(nie pamietam jej imienia) no cóż zostało nam tak naprawde tylko 16 odcinków Shield to pomału lecą co po niektórzy z obsady by choć troszke wzbudzić emocje wszyscy raczej się nie ostaną.Fajnie by było jeszcze zobaczyć Ghosta choć na moment w agentach chyba nie wyjaśnili jaki to Pakt z Coulsonem zawarł czy to o to zarazenie chodzi w 5 sezonie???mogli by rozpocząć wątek jezdzca w Agentach a potem kontynuwać w solówce niebyło by to głupie rozwiązanie w końcu poniekąd chyba znajduje się właśnie w Fear Dimenssion?.Tak wiemy że 7 sezon ma być ostatni bedzie szkoda wielka ale może jeszcze im się odwidzi wkońcu ponad rok jeszcze czasu

ocenił(a) serial na 9
5teel

Cena za pakt z Riderem bylo zycie Coulsona. Przemiana wypalila GH 325 z jego organizmu wiec rana od Lokiego zaczela go zabijac.
Nie wydaje mi sie zeby AoS jakims cudem zostalo wzniowione. ABC od 4 sezonu chcialo sie ich pozbyc ale Disney nie pozwalal. Jedyna szansa dla tych postaci to role w innych tworach MCU albo w jakichs spin-offach.

keteek

O widzisz a to zbyt słabą pamięć mam:) bo mnie się wydawało że to zarażenie Phila przez Ghosta to jest takie naturalne następstwo noszenia Zarathosa przez nie uprawnioną osobe.Mack ledwo się trzymał kiedy Rider wrócił do Reyes'a a to chłop jak dąb a co dopiero Coulson z takimi ranami i obcym DNA.Nadzieje umiera ostatnia kiedyś 4 sezon miałbyć ostatnim a doczekaliśmy 3 kolejnych zawsze może im się coś odwidziec:).Jak już mają kończyć AoS to niech nie biorą nikogo z tego składu do innych produkcji bo to co czyni ten Serial wyjątkowym to właśnie Chemia miedzy postaciami i to jest to co je kreuje i dlatego one tak dobrze wypadają taka Daisy bez reszty z Shield mogła by dość blado wypaść to samo reszta :) albo wszyscy albo nikt a najlepiej niech zrobią inny serial podobny do Shield i ich tam wpakują

ocenił(a) serial na 9
5teel

Wyjawienie pochodzenia Sarge'a i Izel może bardziej wyjaśniać, czemu w tym sezonie nie ma żadnych odniesień do pstryknięcia Thanosa. Po prostu wytworzyła się przez ich narodziny nowa linia czasowa, w której dzieje się akcja 6. sezonu. Więcej w moim omówieniu:
https://www.youtube.com/watch?v=h7dBs4N6iww

ocenił(a) serial na 8
keteek

Odcinek super. Myślałem ze po 5 sezonie, szósty jest zbędny ale ten jest nawet lepszy. Śmierć jak dla mnie nie była aż tak widowiskowa jak przestrzelenie ręki (paradoksalnie), ale szkoda Davisa. Końcówka sezonu zapowiada się świetnie, twórcy dalej potrafią pozytywnie zaskoczyć. Ciekawe jest to że kolejny sezon oszczędzają na krajobrazach, wszystko w jednych pomieszczeniach :)

ocenił(a) serial na 9
Adamo

Wyjawienie pochodzenia Sarge'a i Izel może bardziej wyjaśniać, czemu w tym sezonie nie ma żadnych odniesień do pstryknięcia Thanosa. Po prostu wytworzyła się przez ich narodziny nowa linia czasowa, w której dzieje się akcja 6. sezonu. Więcej w moim omówieniu:
https://www.youtube.com/watch?v=h7dBs4N6iww

keteek

Czy wyjaśniono już co się stało z tym bratem pani Senator (co w kokonie przemieniał się w Inhuman dosyć długo i Jemma miała pomóc dokończyć przemianę). Siostra go postrzeliła i skończył na dnie oceanu/morza i znowu utknął w kokonie. Nie wiem czy było już do tego nawiązanie czy nie...

ocenił(a) serial na 9
Heroes_Pe

Od 4 sezonu milcza o nim. Ale skoro Gravitonium wrocilo w 5 sezonie, nie widziane az od finalu 1 sezonu to wszystko jest mozliwe. ;)

keteek

Kurcze, bardzo lubiłem jego wątek. Ciekawi mnie, jak mogliby go wykorzystać :D

ocenił(a) serial na 9
Heroes_Pe

Wyjawienie pochodzenia Sarge'a i Izel może bardziej wyjaśniać, czemu w tym sezonie nie ma żadnych odniesień do pstryknięcia Thanosa. Po prostu wytworzyła się przez ich narodziny nowa linia czasowa, w której dzieje się akcja 6. sezonu. Więcej w moim omówieniu:
https://www.youtube.com/watch?v=h7dBs4N6iww

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones