Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum 5 sezonu

W sezonie piątym poznamy mamę Deeksa oraz byłego narzeczonego Kensi.
Co do pocałunku, Deeks i Kensi odbędą na jego temat poważną rozmowę.

ocenił(a) serial na 10
Zuzik97

Jeszcze tylko/ az 6 tygodni ... Ja teraz nie moge sie doczekac po takich spoilerach i koncu sezonu, a co bd jak bedzie dostepne juz promo 5 sezonu :o Ktos wie mniej wiecej kiedy to bedzie ?

ocenił(a) serial na 10
net4

Ja też nie mogę się doczekać 5 sezonu, ten koniec sprawił że po prostu chcę juz premierę xD
W 5 sezonie pojawi się też znów Nate, a 100 odcinek serialu ma podobno przynieść zmiany Deeksowi i Callenowi, tak piszą przynajmniej

ocenił(a) serial na 10
WKwC

Nate sie chyba pojawi w 5x2, a 5x4 (czyli setny odc) to przyszlosc Deeksa w NCIS, wiec moim zdaniem odejdzie z zespolu w 5x1, w 5x2 bd mial rozmowe z Natem, a w 5x4 podpisze dokumenty, zeby byc agentem NCIS, a nie tylko lacznikiem ^^ A i jeszcze w setnym ma byc cos o rodzinie Callena i jakims wrogu... To co sie stanie w setnym epizodzie bedzie mial wplyw na caly sezon, tak pisali.

ocenił(a) serial na 10
net4

Gdzieś czytałam papiery Deeksa zrobione chyba przez fanów, a w rubryce 'tylko do wiadomości Hetty' pisało że 'w końcu muszę wcisnąć mu papiery wstąpienia do NCIS' :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones