After Life (2019-2022)
After Life: Sezon 3 After Life Sezon 3, Odcinek 6
Odcinek After Life (2019-2022)

Odcinek 6

35m
8,5 390
ocen
8,5 10 1 390
After Life
powrót do forum s3e6

Lubiłam Ricka, naprawdę na maxa. Uwielbiałam jego stand-up. 1 sezon After Life bardzo mi się podobał. Drugi trochę mniej. Natomiast 3 sezon jest obrzydliwy, skupiony na śmierdzących narządach ludzkich, serio kogoś to śmieszy? Trzeba być na poziomie mułu, żeby kogoś to śmieszyło. Jestem zażenowana i już nigdy nie obejrzę nowy '' wytworów'' Ricka. Angażowanie swojej prawdziwej partnerki życiowej do serialu było totalnym dnem... Nie i jeszcze raz nie!

MurderMilkShake

Jak dla mnie 3 sezon to w przeważającej mierze dramat, a nie komedia. Nie wiem jak można z niego wyciągnąć to o czym piszesz, przy naprawdę dużej ilości głębszych treści jakie są w tym serialu przekazywane.

ocenił(a) serial na 10
vahu_waw

absolutnie. ostatni sezon to głównie dramat. bardzo przejmujący i wzruszający.

ocenił(a) serial na 9
MurderMilkShake

szkoda, że nie dałaś Szany temu sezonowi do końca, bowiem 6 - ostatni odcinek jest najpiękniejszym, najsmutniejszym odcinkiem w całym serialu. Muszę go obejrzeć jeszcze raz, bo za pierwszym razem niewiele widziałem przez łzy...

ocenił(a) serial na 10
sobanek

przybijmy sobie piątkę! jak zaczęłam płakać przy poemacie tak nie skończyłam przez pół godziny po zakończeniu...

ocenił(a) serial na 8
MurderMilkShake

Ricky porusza tematy, które poruszają ludzie, a ci też często poruszają temat genitaliów i samymi genitaliami

MurderMilkShake

Niby w jaki sposób jest zaangażowana jego życiowa partnerka w serial?

ocenił(a) serial na 10
Mrs_Freedom

kiedyś Ricky w wywiadzie powiedział, że to, co zainspirowało go do napisania After Life to myśl o utracie najbliższej osoby, bratniej duszy, którą jest dla niego Jane, jego dziewczyna (bo tak ją uroczo zwie mimo 40- letniego stażu związku)

aanka0122

Inspiracja a zaangażowanie do serialu to 2 kompletnie różne sprawy. Mam wrażenie, że pomylono w pierwszym komentarzu serialową partnerkę (aktorkę) z życiową partnerką Gervaisa. Jego prawdziwa partnerka nie występuje w serialu.

ocenił(a) serial na 10
MurderMilkShake

zgadzam się z przedmówcami. wg mnie to najbardziej poruszający sezon serialu. jeżeli ktoś zauważa tylko żarty o genitaliach, to nie dla niego brytyjski humor. W tym sezonie jest tyle pięknych wzruszających momentów, mądrości życiowych. Szkoda, że nie wszyscy to widzą, ale każdemu według potrzeb

ocenił(a) serial na 10
MurderMilkShake

a a propos Jane, partnerki Ricka, wg mnie to najpiękniejszy list miłosny jaki mógł powstać

ocenił(a) serial na 10
MurderMilkShake

Sezon 3 rzeczywiście kiepski .... Ciągle czekałem na coś co mnie zaskoczy czy poruszy i tylko na samym końcu minimalnie jakiś efekt był .... Ale ogólnie to lipa...Miałem dosyć tych ujęć z tą Lisą zmarłą .... głupich ich żartów i wybuchach śmiechu jakby robili coś śmiesznego .... Dobrze że już koniec bo widać że skończyły sie im pomysły ... Ale pierwszy sezon wymiata ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones