PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824412}

After Life

7,9 48 136
ocen
7,9 10 1 48136
7,2 20
ocen krytyków
After Life
powrót do forum serialu After Life

Perełka wśród serialowej papki w której ideologiczny przekaz przyćmiewa dobrą historię. Huśtawka emocji. Przeplatane roważania o życiu, trochę banału, cięty humor i jeden z moich ulubionych komików. Obejrzałem z ogromną przyjemnością w dwa wieczory :) Pokazane ludzkie życie, problemy większe i mniejsze. Bez ciągłej walki o władzę i kontrolę. Bez kasowania się, która grupa społeczna ma gorzej a która lepiej. Jak nie lubię w filmach przyjemnych zakończeń, tak w tym filmie zupełnie mi to nie przeszkadzało. Koniec trochę za szybko i na siłę dlatego naciągane 8 :)

ocenił(a) serial na 10
AlanUTM

Bezblednie zrecenzowane!

ocenił(a) serial na 3
AlanUTM

Świerzość... dureń

ocenił(a) serial na 9
AlanUTM

Nie zgodziłbym się co do huśtawki nastrojów, osobiście odniosłem wrażenie, że serial był raczej wyważony i stonowany emocjonalnie. Dzięki temu był a) bardziej realistyczny b) relaksujący po x ilości amerykańskich seriali gdzie humor bohaterów zmienia się 3 razy na odcinek. Pozdrawiam i zgadzam się z tym że serial świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones