PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011885}
7,3 9 947
ocen
7,3 10 1 9947
7,8 16
ocen krytyków
Absolutni debiutanci
powrót do forum serialu Absolutni debiutanci

Jestem zmeczona

ocenił(a) serial na 3

Zmęczył mnie ten serial. Kołuje, kołuje ale nigdy nie wzbija się w powietrze 

ocenił(a) serial na 1
Goska_Bab

Najgorsze jest to, że teraz nikt z krytyków nie ocenia rzetelnie serialu czy filmu jeśli są one słuszne ideologicznie. Nie wypada. Jeśli coś porusza tematykę lgbt lub niebinarności to z założenia zbiera pochwały.

ocenił(a) serial na 3
Dramat

Tak naprawdę ten wątek był zupełnie zbędny. Byłam w szoku jak zobaczyłam tak wysoka ocenę. Dziewczyna mamrota coś pod nosem cały czas, gra jedna mina, jednym tonem głosu w tym, jak i w każdym innym serialu w jakim gra. Wranke zmęczona życiem sama zachowuje się jakby miała ogromny problem z psyche, gdzieś jadą, sami nie wiedza gdzie, ten płacze to nie jadą, ta ma autystyczna córkę, ale nie pamięta ze ma córkę i ze autystyczna, tamta znowu zdradza, ale ten ja kocha, a jak kocha to chce puścić wolno, ale nie chce puścić, młoda się sama puszcza, ale nie wie z kim chce, kręci film zeby pokazać co ma w głowie, ale nikt tego nie rozumie, wiec chce, ale nie chce zeby ktoś jej zaglądał do mózgu. Wątek z szantażowaniem trenera tez z czapy, nagle matka Ukrainka, która Igora nie wspierała, a on chciał zeby go wspierała, a jak wspiera to on ma pretensje.  Ogromne zmęczenie. Serial na 3 za ładne plaże i za tego rudego, co grał w kosza bo on wprowadził życie w ten serial. Nic więcej

Goska_Bab

Amen.

Goska_Bab

Świetnie to ujęlaś, to nie ideoligia, to bardziej podobne do życia w jego intensywnisci chaosie niekinsekwencjii i
popapraniu. To wielka zaleta tej opowiesci, tu nie ma morału

ocenił(a) serial na 2
Goska_Bab

W końcu ktoś pisze sensownie...

ocenił(a) serial na 9
Dramat

Jeżeli coś porusza taką tematykę, to jakiekolwiek by nie było dobre, wysokie oceny będą uzasadniane modą i poprawnością polityczną. Nie słuchajcie takich mądralińskich!

Goska_Bab

A mnie znudził po kilkudzisięciu minutach. Nie wiem co miał pokazać. Nie wiem do czego zmierza. Ot sceny z życia młodzieży. NUUUUUDA.

ocenił(a) serial na 9
piotr_pastuszka

Pulp Fiction: "A mnie znudził po kilkudzisięciu minutach. Nie wiem co miał pokazać. Nie wiem do czego zmierza. Ot sceny z życia gangsterów. NUUUUUDA."

Zastanawiacie się czasami, czemu mają służyć wasze komentarze?

ocenił(a) serial na 1
Mohn_voangory

"Komentarze na forum służą do wyrażania opinii, udzielania dodatkowych informacji lub reagowania na treści zamieszczone przez innych użytkowników. Komentarze na forum pełnią funkcję komunikacyjną, umożliwiając interakcję między użytkownikami oraz budowanie społeczności wokół wspólnych zainteresowań czy tematów."

ocenił(a) serial na 9
Dramat

Pytałam o autorefleksję. Ten komentarz na przykład - czemu ma służyć? (oczywiście mam swoją hipotezę, jestem jednak ciekawa, czy za waszymi wytworami idzie jakakolwiek samoświadomość)

ocenił(a) serial na 4
Goska_Bab

Zmęczyl to raz, zniesmaczyl dwa. Totalne zdziczenie obyczajów. Nie jestem konserwatystą, ale rozmowa Leny z matką, gdzie ta pyta, czy ma zrobic gościowi laskę, żeby go bardziej podniecić, po prostu mnie zabiła. Pewnie, że mamy trochę !niej ortodoksyjne czasy, ale to jest manifest, gdzie każdy z każdym na zmianę kopuluje. Ewidentnie od mniej eięcej od dwu dziesięcioleci się nam takie ''normy''obyczajowe narzuca. Ten serial jest tego doskonalym przykładem. Powiedzmy delikatnie, że mnie nie porwał.

Stefan_Zyskowski

Ale Lena tak lekko i zwyczajnie rozmawiała o tym z mamą ponieważ jest w spektrum często też np nie rozumiała sarkazmu i właśnie nie umiała się zachować,,odpowiednio" do sytuacji

ocenił(a) serial na 4
nie_grzecznynatanek74

Racja, tego nie wziąłem pod uwagę. Nie zmienia to faktu, że w moim odbiorze cały serial w sposób nachalny propaguje rozwiązłość seksualną. Szczególnie kobiety w tym serialu zachowują się jak dziwki. A tomsię jedna zakochała, a to druga juz puściła męża kantem i pieprzy się z jakimś typem. No, dziwne to wszystko. Takie nie- polskie, nie nasze. Ewidentnie pewne normy obyczajowe są nam od lat narzucane, mimo, że nasza tradycja jednak zmierza w nieco odmiennym kierunku. Ja tego nie kupuję.

Stefan_Zyskowski

Czekaj, nie kumam, co na rozwiązłosć lub wiernosć do naszosci rozumuanej przez Polskosć

Goska_Bab

Mam dokładnie te same odczucia. Nie wiem skąd tak wysokie noty za naiwnego w przekazie przeciętniaka. Bardziej ambitny wydał mi się film nakręcony przez Lenę.

Goska_Bab

Mam te same odczucia, każdy odcinek krążył i błądził wokół pewnych tematów ale nigdy nie poruszał nic głębiej… wszystko unosiło się w górę po czym opadało i czar pryskał…. Aż w końcu się skończył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones