9-1-1 (2018)
9-1-1: Sezon 7 9-1-1 Sezon 7, Odcinek 4
Odcinek 9-1-1 (2018)

Strapiony i oszołomiony Buck

Buck, Bothered and Bewildered 43m
9,0 23
oceny
9,0 10 1 23
9 1 1
powrót do forum s7e4

Czyli że... Buck nagle jest gejem. Aha.

Draco_2511

chyba bi?

Draco_2511

Jest bi, jak chcesz wiedzieć więcej na ten temat to jest mnóstwo wywiadów z aktorem na ten temat, on tam wszystko wyjaśnia

cos_auss

To teraz, zeby zrozumiec watek w serialu trzeba, zeby aktor to wyjasnil?

ocenił(a) serial na 10
semira1

nie, Olivier po prostu dodaje ciekawostki i jak to wygląda z jego perspektywy. Sam serial dawał już wcześniej nam więcej znaków że coś może się dziać. Uważam że to dobra decyzja że Buck jest gejem, chociaż boli mnie fakt że nie miał takiego w głowie "coś jest ze mną nie tak" jak to zazwyczaj jest kiedy ktoś odkrywa swoją seksualność.

ocenił(a) serial na 10
Nutella_

przepraszam, Buck jest biseksualny

Nutella_

Mnie nie chodzi o zasadnosc, czy nawet sam fakt, ze Buck jest gejem. Nie widzialam jeszcze, ale

semira1

Glupi filmweb mi

semira1

Zwariowac mozna z tym forum. Ja tchcialam napisac nie mam nic przeciwko ewolucji bohatera w bi, geja czy moze w hetero, ale to musi byc fabularnie wyjasnione. Jezeli aktor musi opowiadac co to znaczy i skad taka decyzja, to oznacza ze watek nie broni sie sam, a to kiepsko. A prawda jest taka, ze chcieli uklonu w strone matek boskich fanfikowych, wiec ciekawe, kiedy zrobia bi z tego drugiego, nie pamietam imienia. Niemniej z tego co slysze nie podolali fabularnie ewolucji psa na baby w geja w stalym, choc raczkujacym zwiazku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones