PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467100}

39 i pół

6,8 58 116
ocen
6,8 10 1 58116
6,0 5
ocen krytyków
39 i pół
powrót do forum serialu 39 i pół

Zakończenie serialu

ocenił(a) serial na 8

Temat tylko dla tych co mają już 39 odcinek za sobą. Szkoda że TVN zrobił z tego bajkę i wszystko zakończył typowym Happy Endem. Serial ten odstawał od innych i myślałem że zakończenie też będzie pokręcone. Marta wróciła do Patryka ta cała ściema z innym ojcem wyszła na jaw i to mnie najmocniej zdenerwowało. Ogólnie serial fajny i przyjemny, taki "inny" niż te inne pomyje w polskiej TV. Sezon I najlepszy, jedynym minusem był B27, potem Sezon III i na końcu II najnudniejszy. Cały pomysł z córką był strasznie wprowadzony na siłę. Do końca myślałem że to okaże się pomysłem Kaśki aby znów mieć Jankowskiego przy sobie i liczyłem na to że to końca serialu to się wyjaśni. Jednak tak się nie stało ale to tylko mały minusik :) Czekam tylko na dodatkowy "połówkowy" odcinek :)

Co do samego finału to jak pisałem wcześniej, typowy Happy End. Pewnie i tak większość wiedziała że tak to będzie wyglądało, ja jednak liczyłem na małą szansę zmiany... Tylko Kaśki szkoda bo naprawdę fajna z niej kobietka :) Wojciech Mecwaldowski czyli Stanisław to jeden z moich ulubionych polskich aktorów. Świetny komediant i luzak :)Szkoda że tak mało go było w tym serialu.. Co do wątku Patryk-Marta to tutaj się nie wypowiem bo dla mnie to była największa kaszana końca. Za szybko sobie wybaczyli i zapomnieli o tym złym. Ostatni odcinek dla mnie był 8/10 i mały plusik za wyjaśnienie Darka do większości postaci serialu :) A serial ogólnie dostaje 9/10 za pierwszy i trzeci sezon i za to że jeden z bardzo małego grona rodzimych produkcji, który mnie zaciekawił :)

ocenił(a) serial na 8
ZawaL

Zwróc uwagę na zakończenia innych sezonów. W pierwszym, również było coś a'la hapy end (Anka wraca do Darka) w drugim skończył się tragicznie (upadek z mostu; informacja o dziecku, myślę że ciekawą alternatywą byłoby gdyby Darek);

Jeżeli mieliby kręcić kolejne części to tylko prequel; czyli wydarzenia sprzed tego co jest opowiadane od pierwszego odcinka (czyli to jak odszedł od rodziny do Kaśki.), bo jak dla mnie to ta historia jest zamknięta. Ewentualnie można nieoficjlanie nagrać alternatywne zakończenie i widz sam wybierałby czy chce happy end, czy dramat.

ocenił(a) serial na 10
GreenPunk

Właśnie, jestem ciekawa co będzie w tej połówce. Może to właśnie będą dwa alternatywne zakończenia?
Chodź ja bym wolała coś w stylu po kilku miesiącach czy latach...
Ogólnie odcinek mi się podobał, słodkie dzieciaki. ;)
Tylko... Kaśka w więzieniu to co z Julką? ;d

zuuuza94

no jak to co, Stanisław się nią pewnie zaopiekował

ZawaL

Według mnie to ta 3 seria była jakby za bardzo naciagana ,jakby wymyslali to wszystko na poczekaliu ,zeby byle co wcisnąć ;/
1 seria była mega. Fajnie się oglądało ,a w dodatku była zabawna i dużo pozytywnego humoru ,lepsze teksty itd. w niektórych momnetach normalnie płakałam ze śmiechu :P
A 3 seria jak już wcześniej pisałam taka monotonna ,nudna i nieciekawa;/

ocenił(a) serial na 10
look_at_me_2

Ja się w pewnym sensie z Tobą zgadzam, bo jak dla mnie totalną porażką tej serii był odc. 38. nie mogłam na niego patrzeć .... za to odc. pierwszy i ostatni tej serii mega <3 a pozostałe jakoś tak... no mogą być.

ocenił(a) serial na 8
zuuuza94

Ostatni odcinek taki sobie, choć i tak 3 sezony lepszy od drugiego.

2903

Zgadzam się, I seria wymiata, II do niczego, III ok. Zakończenie nie było wielkim zaskoczeniem ;)

ocenił(a) serial na 8
ZawaL

Zakończenie było całkiem fajne (rozmowa z Patrykiem + co było dalej), ale trochę zbyt "happy". Najbardziej mi się nie podobało, że ocalał... Kazik. To było niezłe zaskoczenie, gdy Patryk go tak nagle rozwalił. Mógł też oznaczać koniec pewnego etapu i dawnych wspomnień w życiu Darka, a tak wyszedł bez szwanku (jak Darek podczas wypadku na moście :P). III seria była jednak znacznie lepsza od drugiej i całościowo serial ma ode mnie 8/10.

speiderman

Zakończenie było takie nijakie, nie za bardzo jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 7
ZawaL

Serial zakończony :p
Każdy sezon był inny, każdy skupiał się na innym wątku... ogólnie przyjemnie się oglądało, Tomaszek i Stanisław śmieszni, Nie lubiłam jedynie Patryka... :/ taki męczący... Reszta na plus :D Aaa! I nie mogłam jeszcze ścierpeić Julki... coż za okropny bachor!
Koniec mi się podobał, mimo, że słodki ;p Końcowy krótki monolog Darka o innych bardzo fajny, takie ładne zamknięcie serialu :)
Dodatkowy odcinek to jakieś nieporozumienie dla mnie, albo po prostu nie zrozumiałam... :D jedynym plusme jako tako ratującym odcinek "I pół" były migawki scen z serialu, taka szybka pigułka, faaajnie. Ode mnie 7/10 :)

użytkownik usunięty
anulka88

gdzie można obejrzeć ten dodatkowy odcinek?????????

ocenił(a) serial na 7

Ja oglądałam tu http://videomaniak.tv/39-i-p/s03e14-i-pol.html na raty, bo wyłączyło mi się po kilku minutach... mimo, że odcinek niecałe 17 minut :o
Ja musiałam wybrać opcję online, ale widziałam, że jest do ściągnięcia (np. na PEBie) także polecam ten sposób, nie będzie problemu z obejrzeniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones