PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106233}

21 Jump Street

7,6 1 280
ocen
7,6 10 1 1280
21 Jump Street
powrót do forum serialu 21 Jump Street

Ok, mam już za sobą wszystkie sezony serialu (a właściwie 4 sezony i 3 odcinki, bo potem Hanson grany przez Johnnego Deppa jest zastąpiony inną postacią). Oglądało się go całkiem sympatycznie, choć w wielu momentach był zwyczajnie nużący. W zasadzie najlepszy był 2 sezon, po nim dałbym sezon 1 i ewentualnie później 4, bo 3 to porażka. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany całym serialem, a ewentualnie fajnymi odcinkami, to mogę polecić kilka, moim zdaniem, najlepszych ;)
sezon1, odcinek 13 "Mean Streets and Pastel Houses"
sezon 2, odcinek 1 "In the custody of a clown" (Johnny Depp fajnie ucharakteryzowany na kobietę :D )
sezon 4, odcinek 16 "Back from the future" (wszyscy bohaterowie serialu są już bardzo starzy i wspominają swoją młodość - genialny Johnny Depp xD )
sezon 4, odcinek 24 "How i saved the senator" (zawiera świetny epizodzik z Johnnym Deppem, ucharakteryzowany na kino nieme, popis aktorski Johnnego godny samego Charliego Chaplina :D )
To dla zainteresowanych ;) A całość serialu polecam tylko wielkim fanom ;)
Pozdrawiam :)

Pawel_eS

Bardzo fajnie, że ci się chciało spisać najciekawsze odcinki, w miarę możliwości skorzystam i obejrzę, ciekawe jak z dostępnością odcinków..
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
ntx

Trochę ciężko, ale da się zdobyć. Nie wiem czy wszystkie sezony, ale ja mam już 2 sezony i zaczynam oglądać:) Niestety, posiadam tylko 4 pierwsze odcinki z polskimi napisami, reszta w oryginale. Jeśli ktoś ma więcej info, to bardzo proszę.

madziulkaaa

A skąd masz te cztery odcinki? ja nie mogę się doszukać .. ;(

Pawel_eS

A gdzie znalazłaś odcinki? Bardzo chcę obejrzeć ten serial jednakże wolałabym z polskimi napisami bo ang to średnio mi idzie :)

ocenił(a) serial na 7
panna_sekretnego_okna

Obawiam się, że nie znajdziesz tego serialu z polskimi napisami, na pewno nie w najbliższym czasie. Przeglądaj allegro, raz na jakiś czas ktoś wrzuca ofertę z sezonami na dvd !

Pawel_eS

serial jest też chyba na chomik chyba z 2 sezony

wieslaf16

A z napisami czy po angielsku?

panna_sekretnego_okna

wlasnie z napisami

wieslaf16

poszukam ;-)

Pawel_eS

Faktycznie, serial jest na allegro, ale nawet tam nie ma polskich napisów :(

ocenił(a) serial na 10
yogobelka

nigdzie nie znajdziesz tego serialu z polskimi napisami, ponieważ nigdy oficjalnie nie został przetłumaczony ;) jak już to amatorskie tłumaczenia, ale chyba tylko właśnie tych 4 odcinków. ostatnio szukałam już prawie rok temu, ale wątpię żeby się coś zmieniło od tamtej pory.

Pawel_eS

Ja mam 4 sezony z torrentów, no niestety, polskie napisy są niedopasowane i źle przetłumaczone.

Pawel_eS

Czy ten serial był w latach 90 na jakiejś otwartej TV ?

giovanni50

Nigdy nie był w polskiej telewizji.

debesciak1978

No to lipa.
Może jakby Polska po II WŚ była w pełni niepodległa byłoby więcej kanałów to by zrodziło konkurencję i jakaś stacja by puściła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones