PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 832
oceny
7,2 10 1 123832
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

Kiedyś to przynajmniej leciały fajne i śmieszne.
Teraz tylko dlaczego ja ?,ukryta prawda i inne bzdury.

LaraHaller

zgadzam się, nie rozumiem fenomenu seriali typu dlaczego ja czy szpital, ciągle tworzą kolejny na ten sam wzór

ocenił(a) serial na 9
vilee

Dokładnie.
W takich serialach gadają jak z taśmy i strasznie nienaturalnie to wygląda.
A po za tym ani nie są śmieszne ani fajne a wręcz durne.

LaraHaller

nie wiem czy chodzi o cięcie kosztów zatrudnianiem amatorów, ale podejrzewam, że tego nie dałoby się oglądać nawet z profesjonalistami. poza tym skąd wziął się pomysł na takie seriale? wiem, że coś takiego kręcili już kiedyś w rosji i tam jest to hitem, ale jakim cudem chwyciło to w polsce? nie mam pojęcia, ale to chyba temat na inne forum ;-)

a co do polskich seriali to oprócz 13 posterunku oglądałam jeszcze niegdyś miodowe lata

ocenił(a) serial na 10
vilee

ja też tęsknie za tymi czasami

vilee

Telewizja dostosowuje się do poziomu odbiorców.

ocenił(a) serial na 8
LaraHaller

Tak. Polsat popsuł się strasznie. O reklamach nie wspomnę. Od rana do wieczora poza Wydarzeniami i filmami nie da się go oglądać od lat. A kiedyś to były seriale - 13 posterunek, Miodowe lata i Świat według Kiepskich, który ostał się jakoś do dziś i jeszcze inne. Ten ostatni ciągną na upartego od paru lat. A tu mamy dwie równe serie i wszystko zakończone, tak jak powinno być. Człowiek rozluźnił się jakoś przy tym śmianiu, a nie przełączał kanału ze złością, żeby nie patrzeć na te gówna. Posty sprzed czterech lat, a to nadal trwa. Masakra.


ocenił(a) serial na 10
frycio80

Ja pomimo upływu tyłu lat nadal oglądam 13 posterunek. Mimo tego, że znam już odcinki na pamięć, bo fajnie jest wrócić do takich serialowi, które naprawdę były śmieszne itp. Teraz niestety takich seriali już nie ma.

frycio80

Dzisiaj nie da się tego oglądać strasznie durny a wygłupy Pazury są idiotyczne już wole stare odcinki Kiepskich lib Miodowe lata (najlepszy polski sitcom).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones