PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191325}

Życie po życiu

Afterlife
8,0 712
ocen
8,0 10 1 712
Życie po życiu
powrót do forum serialu Życie po życiu

Wśród letnich premier w TVP1 pojawi się także serial pt. ?Życie po życiu? z Lesley Sharp w roli głównej (emisja: piątki, od 29 czerwca o godz. 21.50)

użytkownik usunięty
mihu_korbol

tak. obejrzałąm wczorja odcienk (nr 2, Głębiej niż grób) i bradzo! mi się spodobał! raczej nie gustuję w straszakach i bałam się niezmiernie, ale ładnie dozowali strach i ani razu nie przełaczyłąm na inny kanał. Choc w finale miałam juz pilot w ręce:)
Byłam tylko zdenerwowana faktem wypuszczenia pana Żaby. był dowód. w dodatku mogli od razu sprawdzic jego auto. a tu nic. nie podobało mi sie to.

ocenił(a) serial na 9
mihu_korbol

ogladam:) swietny film:) dzis tez juz czekam do tej 21.45:)bardzo lubie takie filmy,seriale:) ta gesia skorka;)

ocenił(a) serial na 8
katarzynah_86

widzialam dzisiejszy odcinek. bylam przekonana ze to jest film taki jakie puszczaja w TVP1 a teraz czytam ze serial. mam zamiar ogladac go co piatek:)

użytkownik usunięty
Lady_of_the_Curiosity

ale wiedziałąm że chodzi o abortowanego brata. i ten strach w oczch blondyny...tanie to było

ocenił(a) serial na 10

To obejrzyj sobie sezon drugi, 2 ostatnie odcinki, a szczególnie końcówka 7 odcinka. Mną to po prostu wstrząsnęło, myślałem o tej scenie jeszcze 3 dni po obejrzeniu, była taka smutna, refleksyjna, opowiadająca o wielkim przywiązaniu i uświadomieniu sobie straty bliskiej osoby, o nadchodzącym przedwcześnie końcu i o pięknie tego momentu, o dojrzałości osoby chorej, o radości płynącej z ostatnich momentów życia i o wszystkich ważnych wspomnieniach jakie pamiętamy, w chwili gdy umieramy...

Nie mogę pisać co człowiek widzi i czuje gdy umiera albo gdy jest ciężko chory, bo sam tego nie doświadczyłem, ale będąc wolontariuszem w hospicjum spotkałem wiele osób z wieloma chorobami, ciężkimi chorobami i uczy to pewnej empatii i wrażliwości na te wszystkie trudne rzeczy jakie spotykają ludzi. Myślę, że autorzy filmu podeszli do choroby i momentu odejścia bardzo dojrzale i z wielkim szacunkiem zarówno dla życia jak i umierania.

ocenił(a) serial na 4
Baskin

Sezon 2 od czwartku 6 maja 2010 w TVP 1 o godz. 23:00 http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0506_1.txt

ocenił(a) serial na 4
Telewidz

P.S. Z powodu żałoby narodowej emisja może się opóźnić o tydzień.

ocenił(a) serial na 4
Telewidz

Teraz podają, że serial od 22 lipca w każdy czwartek po 2 odcinki od 22:20. Tutaj link http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0722_1.txt

Baskin

Jeżeli chodzi o ten 7 odcinek "Zapomniane sprawy", to wiecie może kto gra tego nastolatka z głównego wątku odcinka? To bardzo ważne. I gdzie można jeszcze obejrzeć ten odcinek?

ocenił(a) serial na 4
oliwka2104

Od 6 grudnia w poniedziałki i wtorki o godz. 01:35 TVP 1 powtarza drugi sezon tego serialu. Jeśli nic się nie zmieni to 27 grudnia powinien zostać wyemitowany 7 odcinek. Śledź program TVP 1 bo mogą nastąpić jeszcze zmiany. Poza tym kanał BBC Entertainment w niedziele o 22:20 powtarza ten serial i w ostatnią leciał właśnie odcinek 7. Nie ma niestety powtórki. Opis tego odcinka http://www.teleman.pl/prog-17200797-zycie-po-zyciu.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones