PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191325}

Życie po życiu

Afterlife
8,0 712
ocen
8,0 10 1 712
Życie po życiu
powrót do forum serialu Życie po życiu

polskie napisy

ocenił(a) serial na 10

orientuje się ktoś, gdzie można znaleźć polskie napisy do tego serialu? istnieją w ogóle takie?

mam napisy po angielsku, ale chciałabym pokazać serial młodszemu rodzeństwu, które tego języka nie zna wystarczająco dobrze, żeby zrozumieć co się dzieje/co jest mówione.

ocenił(a) serial na 10
zuzens

Wiesz co, najlepiej kup na dvd. Wprawdzie na razie jest tylko pierwszy sezon, ale mam nadzieję że wydadzą też drugi. A na allegro ten pierwszy sezon na 2 dvd można kupić za 11 zł na kup teraz. A nawet może u innych i za 10 zł. Naprawdę tanio. Masz tam polskiego lektora i napisy.

Eleonora

Heh, ja nie posiadam żadnego napędu CD czy DVD ;P...

ocenił(a) serial na 10
Filippiarz

To jak oglądasz filmy? Tylko w tv, online i kinie? Na serio pytam, bo wydaje się, że całkiem sporo oglądasz.

zuzens

Zuzens czy jest możliwość podesłania mi napisów angielskich od Ciebie? Ponieważ mam serial, ale napisów nie mogę znaleźć ani polskich ani angielskich;/

ocenił(a) serial na 10
cryingslave

Ja Ci mogę dać angielskie. Wysłałam Ci wiadomość prywatną filmwebową - piszę żebyś nie przeoczył(a).

Eleonora

Nie mogę Ci wysłać info na priv także piszę tutaj.Eleonora może podpowiesz gdzie mogę w sieci znaleźć serial? Tylko chodzi mi o download a nie o oglądanie go online. Szukam szukam i chcę go mieć, ale coś czuję, że będzie ciężko. Sezon 1 udało mi się znaleźć a 2 jakoś nie... :(

ocenił(a) serial na 10
cryingslave

Wysłałam Ci prywatną wiadomość. Niestety nie miałam ostatnio swobodnego dostępu do sieci przez co nie mogłam zrobić tego wcześniej.

użytkownik usunięty
Eleonora

Również należę do grona poszukiwaczy tego serialu. Byłbym wdzięczny jakbyś mi podała namiary gdzie ten serial można zdobyć;)

ocenił(a) serial na 10

A mogłeś maila napisać :) Ja nie mam teraz pod ręką Twojego adresu mailowego więc wyślę Ci wiadomość prywatną przez fw.

ocenił(a) serial na 8
zuzens

mnie dziwi, że nigdzie tego nie ma z lektorem, przecież parę lat temu leciało wieczorami w polskiej tv

zuzens

Hej, masz może te polskie napisy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones