PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191325}

Życie po życiu

Afterlife
8,0 712
ocen
8,0 10 1 712
Życie po życiu
powrót do forum serialu Życie po życiu

Jak myślicie co jej napisał?

ocenił(a) serial na 9

Nie mam pojęcia,ale nie moge się doczekać.
Chociaż może napisał jakieś rzeczy typu ,żeby sobie jakoś radziła bez niego,albo ,że byla jego najlepszym przyjacielem?No okaże się za tydzień xddd

I się nie okazalo :(

ocenił(a) serial na 6

Trzeba się było trochę natrudzić i poszperać, ale oto co udało mi się znaleźć na ten temat.

To chyba całkiem pomyślne próby odszyfrowania przesłania Roberta dla Alison, które odnalazłam na jakimś forum serialu. Jest w nim krótkie ujęcie strony, na której Robert je napisał, dzięki temu udało się zatrzymać ten moment i coś wychwycić. Brzmi to mniej więcej tak:

Alison

Over the last 2 years my life has changed. Markedly because of your influence nothing will ever be the same because of your extraordinary love and unique gift for life.

I have always wanted a soul mate and you are, and always will be it.

Co w tłumaczeniu oznacza tyle co: Alison, w ciągu ostatnich dwóch lat zmieniło się moje życie. Głównie za Twoją sprawą nic nie będzie już takie samo, dzięki Twej zadziwiającej miłości i niezwykłym darze / talencie do życia. Zawsze potrzebowałem pokrewnej duszy, którą jesteś i zawsze dla mnie będziesz.

Były jeszcze krótkie fragmenty, których nie udało się odczytać, ale mimo wszystko można dużo wywnioskować z tych kilku słów :)
xxx

użytkownik usunięty
ma_go

A mogła bym prosić o jakiś zrzut ekranu lub odnośnik do tego forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones