Życie Beth
powrót do forum 2 sezonu

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 9

Wiadomo kiedy drugi sezon? Wszędzie podają datę 16 luty ale nadal nie ma w serwisie Disney+. Pewnie to jest data w USA. A kiedy w Polsce?

matimacosz

20 marca będzie drugi sezon

ocenił(a) serial na 4
matimacosz

Pierwszy sezon całkiem spoko, można objerzeć do kolacji. Ale w drugim to już katastrofa. Główna bohaterka spotyka się z lekko autystycznym gościem, który doskonale sobie radzi w życiu, jest rolnikiem, utrzymuje się z uprawy i hodowli, eko, organik, nie ogłada tv, itp itd, generalnie nic lepszego nie mogło jej się trafić. Pobierają się. Co robi ONA po ślubie? Próbuje go wysłać na terapię lol. Nie siebie, nie swojego zakłamanego ojca pijaka, nie świrującą siostrę, tylko gościa, który tego nie potrzebuje. Typowo babska logika - jestem jaka jestem i masz mnie kochać ale ciebie to trzeba najpierw urobić. Żenada.

ocenił(a) serial na 10
szatan667

Nie zgadzam się z ta negatywna opinia. Ogladnęłam dzisiaj cały sezon drugi, rewelacja. Amy Schumer ma męża z autyzmem, stad przypuszczam poruszyła ten temat w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones