Żona idealna (2009-2016)
Żona idealna: Sezon 5 Żona idealna Sezon 5, Odcinek 17
Odcinek Żona idealna (2009-2016)

Dobra doczesne

A Material World 42m
8,1 201
ocen
8,1 10 1 201
Żona idealna
powrót do forum s5e17

odcinek 5x17

ocenił(a) serial na 10

Alicia rozpacza i zawiązuje sojusz z Diane. http://www.youtube.com/watch?v=r5KADj-SAa0

chatiflatt

To jest link do skróconego zwiastuna :) To o czym piszesz jest w innym, 30sekundowym

ocenił(a) serial na 8
chatiflatt

dokładnie - pewnie chodziło Ci o to promo
http://www.youtube.com/watch?v=p2MfC0i7P-U

ocenił(a) serial na 8
daga_7

orientuje się ktoś kiedy będą nowe odcinki ?

ocenił(a) serial na 8
linka1001

13.04 - w najbliższą niedzielę na CBSie będzie emisja kolejnego odcinka "Material World"

ocenił(a) serial na 8
daga_7

dzięki !

linka1001

A kolejny po nim za tydzień :)

chatiflatt

Jak dla mnie to był kolejny genialny odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
tyrankafw

zgadzam się.

chatiflatt

I już pokazali, że w następnym odcinku będzie się kręcił Michael.J.Fox, którego na dłuższą metę chyba nie zniosę.

ocenił(a) serial na 10
Krips

Spekulowało się, że będzie na stałe. Ale Diane do tego nie dopuści.

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

Trochę nie w temacie.. ale nie wiecie gdzie można zobaczyć najnowszy odcinek online??? Na ekino dwóch ostatnich nie ma, na kinomanie też nie działa i powoli kończą mi się opcje:P

Magot1992_filmweb

Na i i t v.info jest nowy odcinek. Ja tam zawsze oglądam.

Krips

a ja wręcz przeciwnie. marzyłem o tym żeby Michael.J.Fox powrócił i żeby było go jak najwięcej.

the_men_from_okinawa

Ja rozumiem, że jest chory i tak zwyczajnie po ludzku mu współczuję. Ale niestety stał się niesamowicie wręcz irytujący na ekranie, aż czasami mam w głowie (przepraszam za wulgaryzm): "wykrztuś to kur** w końcu".

Krips

:D

ocenił(a) serial na 10
Krips

Człowieku ile jadu co się tak naprawdę irytuje Fox, jego choroba czy bohater w którego się wciela bo to zasadnicza różnica. Michael ma prawo grać tak długo jak mu choroba pozwoli. To on jest bohaterem , bo mimo choroby cieszy się tym co ma i nie narzeka jak większość z was, ten mnie mnie irytuje tamtemu napluję bo zasłużył itd Wartościowy człowiek lepiej by było jakbyście wzięli z niego przykład niż wiecznie na wszystko narzekali, bo naprawdę niektórzy mają większe powody do narzekań jednak nie robią tego, bo szkoda zdrowie i nerwów.

chatiflatt

Dobry odcinek, może momentami się ciągnął, ale końcowa scena rozmowy Alici i Petera świetna. Raz, że bardzo dobrze zagrane. Alicia naprawdę włożyła w to dużo emocji, dwa Peter zachował się...cóż jak normalny facet - "chcesz sypiać z kimś innym?" - w takiej chwili!
Czekam na ciąg dalszy. Jak myślicie - połączą się finalnie z Dianą? Moim zdaniem tak.

ocenił(a) serial na 10
eskobor

zgadzam się - ta scena między Alicia i Peterem była mistrzowska- w końcu Alicia poddała się emocjom, a nie tylko zamknęła się w sobie i siedziała jak mysz pod miotłą. oby tak dalej! niech w końcu wyjdzie z tego silniejsza niż kiedykolwiek:)
a co do połączenia- to moim zdaniem trochę bezsensu- gdzie logika w tym, że najpierw ucieka się z jednej kancelarii, bo się jest niedocenianym itd, pokonać tyle problemów z założeniem czegoś własnego- a potem tak po prostu wrócić do macierzy? nie łapie tego

ocenił(a) serial na 10
justyna_25

Przecież ona nie uciekła z L/G dlatego, że była niedoceniania. Will chciał, żeby zajęła miejsca Diane, gdy ta zostanie sędzią, wcześniej została wspólnikiem, miała w kancelarii silną pozycję i wiedziała o tym doskonale. Alicia uciekła tylko dlatego, bo bała się, że znowu rzuci się w ramiona Willa. Finał 4 sezonu bardzo dobitnie to pokazał no i przecież zostało nam to wprost wyjaśnione ustami Owena, jak zwykle zresztą ;)

ocenił(a) serial na 10
magdalena_pn

co do Alicii to się zgadza, ale Florrick/Agos to nie tylko Alicia i Cary - mówiłam raczej o tej całej reszcie na czele z Carym ;)
jak sama Alicia wróci do L/G, to nie będę się czepiać :)

justyna_25

Wiadomo kiedy 18sty odcinek?

avosette

Już był, tu masz linka do odcinka online http://ii tv.info/the-good-wife/s05e18-all-tapped-out.html

tequila_s

Dzięki,już mam odcinek,wcześniej na torrentach nie było.Tych z wersji online nie oglądam,bo nie lubię.Zatem zabieram się niedługo za oglądanie odcinka.Końcówka poprzedniego miażdżąca..

ocenił(a) serial na 8
chatiflatt

Zabila mnie parodia True Detective. Biale kapelusze, czarne kapelusze i kapelusze w paski, a my mozemy tylko przeklinac Boga :-DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones