PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95508}

Świat według Ludwiczka

Life with Louie
8,1 54 076
ocen
8,1 10 1 54076
9,0 9
ocen krytyków
Świat według Ludwiczka
powrót do forum serialu Świat według Ludwiczka

Zauważyliście? :D

ocenił(a) serial na 10

W 3cim odcinku gdy wprowadzają się Jensenowie, pan Jensen przedstawiony jest jako wegetarianin. Kilka odcinków później zapalczywie walczy o zastrzelenie jelenia :D Ja nie wiem, nie jestem wegetarianką ale coś mi się tu nie godzi :D

ocenił(a) serial na 9
joannavonb

Może chodzi o zabicie dla sportu :P To, że jest wegetarianinem nie znaczy, że nie może zabić zwierzęcia :P

ocenił(a) serial na 10
Wroganin

no może :D można gdybać i gdybać, nie znam żadnego wegetarianina, ale stereotypowy obraz takiego człowieka to ktoś kogo bardzo obchodzi los zwierząt :P ale jestem świadoma, że taka moda po prostu też istnieje :D no nic, ogląda się przyjemnie tak czy owak :D

ocenił(a) serial na 9
joannavonb

Ja właśnie dzisiaj siedziałem od rana i oglądałem :D Powrót do dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 10
Wroganin

też bajki mają swój urok przez to, że są czasem przesadzone i nielogiczne, więc... :D też niedawno zaliczyłam maraton. ale muszę przyznać tak btw. że polski dubbing w porównaniu z oryginalną wersją wymiata :D

joannavonb

Masz absolutną rację. Żaden wege którego znam (a sama tez jestem wege) nie zabije zwierzaka dla sportu.

ocenił(a) serial na 10
joannavonb

Może nie jest wege dla bycia z idei, co bardziej dla zdrowej diety?

ocenił(a) serial na 10
kundel2406

to chyba jedyne sensowne wyjaśnienie :)

ocenił(a) serial na 9
kundel2406

E tam, mięso jest przecież zdrowe. Zwłaszcza dziczyzna. :P

Nightmare_Sally

My w domu jemy dużo dzika

ocenił(a) serial na 10
joannavonb

myślę że odcinki nie łączyły się w logiczną całość. w trzecim odcinku Jensen był na wszystkie sposoby ukazywany jako stereotypowy lewicowiec: czarny wegetarianin, wykształcony i tolerujący osoby lgbt pacyfista. Miał być po prostu odwrotnością prawaka Andiego - prostaka i patrioty z 12tką dzieci, agresywnego weterana z zespołem stresu pourazowego. Chcieli po prostu na siłę podkreślić różnicę między nimi. Działka była tylko pretekstem do nienawiści. W kolejnych odcinkach pewnie po prostu o tym zapomniano, bo kontekst opowieści był inny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones