PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95508}

Świat według Ludwiczka

Life with Louie
8,1 54 076
ocen
8,1 10 1 54076
9,0 9
ocen krytyków
Świat według Ludwiczka
powrót do forum serialu Świat według Ludwiczka

Jedyny serial który oglądałem z babcią kiedy jeszcze żyła żaden nie był wstanie zaciekawić ją tak mocno jak ta bajka.

wandal1000

Ja oglądałam z rodzicami. Mój tata uwielbiał tę bajkę :-)

ocenił(a) serial na 9
wandal1000

wandal1000 również oglądałem z babcią :)

wandal1000

Ja tak samo, niestety mojej babci już nie ma, ale pamiętam że mówiła że to jedna z niewielu bajek która uczy jakichś wartości, w przeciwieństwie do większości innych które emanują przemocą.

ocenił(a) serial na 10
wandal1000

Oglądałam z całą rodziną :). Naprawdę wartościowa bajka. Do dzisiaj czasem ją sobie włączam.

ocenił(a) serial na 10
wandal1000

Moja mama uwielbiała tą bajkę, a jak oglądałem "Jerry i Paczka" mówiła mi jak można oglądać takie kwadratowe łeby :D

wandal1000

uwielbiam Ludwiczka! jeden koleś powiedział mi, że jestem wypisz wymaluj jak jedna z bohaterek, pojawia się tam taka dziewczynka, która kocha zwierzęta (tylko w serialu jest tak, że je mocno przytula goni, a one uciekają- to nie ja!) ja z babcią oglądałam "Dynastię", ale co śmieszne, to zawieszono u nas "Dobranocki" na TVP1 o 19tej, bo okazało się, że oglądają je tylko emeryci przed "Wiadomościami". To nie fair i bardzo nieładnie tak zawiesić emerytom ich stały punkt programu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones