Świat według Kiepskich
powrót do forum 34 sezonu

Slabo

ocenił(a) serial na 5

Bardzo słabo. Obejrzałem sobie ostatni odcinek sezonu i jakiś losowy.
Nie wiem czemu w niektórych miejscach jeszcze śmiech słychać.

Gdzieś uciekła luźna atmosfera i abstrakcyjne pomysły. Gdzieś zniknął humor który królowal. A mamy bardzo słabe skecze i mierny humor.

Nie ma Boczka, nie ma Paździoch a są rozmowy o niczym.

Waldek to cień starego Waldka. Jolka bardzo słaba.
Ocena sezonu 1 a ocena serialu z mocnej 8 spada na 5.

ocenił(a) serial na 10
Wizard1984

"Nie ma Boczka, nie ma Paździoch"
Na pewno obejrzałeś ten sezon? Skoro obaj jeszcze w tym sezonie występowali, choć fakt że tego drugiego było bardzo, bardzo niewiele.

ocenił(a) serial na 8
rudy_filmy

Niby Ferdek, Paździoch i Boczek byli w nowych odcinkach, ale to już nie to samo gdy byli młodsi i cały czas wokół nich kręciła się akcja np. Sezony 4,5,6... Teraz w serialu zmienił się całkiem humor i inne postacie sporo grają. Dla mnie totalna masakra i najgorszy sezon w historii. Nowe postacie beznadziejnie nieśmieszne.

ocenił(a) serial na 5
rudy_filmy

Sezon ? Mi wystarczyły dwa odcinki. Boczka było mało, Paździocha wcale.
Ewidentnie powoli wprowadzano bohaterów którzy ich zastąpią.

Wizard1984

Sezon ma 12 odcinków, a ty obejrzałeś 2, oceniasz i jeszcze piszesz komentarz. Jeśli czegoś nie obejrzałeś całego to nie oceniaj. Choćby serial miał 500 odcinków, a ty obejrzałeś 499 to nie masz prawa oceniać, bo nie obejrzałeś całego serialu. Niestety to powszechna praktyka na filmwebie.. Zacząłem dopiero oglądać ten sezon i w dwóch pierwszych odcinkach Boczek i Paździoch się pojawiają. Serial już od dłuższego czasu spadł z poziomem, a ty dopiero teraz zmieniasz ocenę z 8 na 5, na dodatek nie zobaczywszy sezonu. Śmiech na sali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones