Świat według Kiepskich (1999-2022)
Świat według Kiepskich: Sezon 13 Świat według Kiepskich Sezon 13, Odcinek 305
Odcinek Świat według Kiepskich (1999-2022)

Krótki dzień pracy

22m
7,5 270
ocen
7,5 10 1 270
Świat według Kiepskich
powrót do forum s13e305

Od tego sezonu zaczęła się prawdziwa masakra w kiepskim świecie za sprawą powrotu Waldka i pojawienia się Jolaśki. Ps. Filmweb ma zły podział sezonów, bo 13 to powinien być ten z 2011 r., który zaczął się tryptykiem.

SaraDickinson

mylisz się, Tryptyk to sezon 17

ocenił(a) serial na 8
SaraDickinson

Co ty gadasz oglądałem właśnie odcinek pięćset któryś i waldek i jolaska top postacie

ocenił(a) serial na 10
SaraDickinson

Takich wątków było tu już od groma. Wiadomo, że po przejęciu reżyserii przez Yokę tylko na początku było ok, a potem z każdym sezonem serial stawał się coraz nudniejszy i gorszy.

użytkownik usunięty
SaraDickinson

Kogo ja widzę proszę bardzo nawet panna Sara tutaj zawitała;)
A ja tam się zgadzam od powrotu Waldka i ślubu z Jolaśką poziom się zaniżył. Nawet nie od 351 odc tylko już gdzieś od od 296 / 297 odc było coraz gorzej i słabiej ze scenariuszem. Odc od 304 to już robione na siłę były.
A kim ja mogę być a co ja robię w tym temacie skąd się ja tutaj wziąłem xd? Ciekawe czy panna Sara kiedyś to zobaczy xd ?
Czy ja mam rozum i godność człowieka ja nie wiem xd
Jedne pewne ten serial powinien się skończyć w 2009 gdzieś roku bo wtedy już był coraz słabszy i mniej dobrych pomysłów. Odc gdzieś do 294 góra ujdą. Wiadomo że Joka zaniżył poprzeczkę tego serialu i całkiem poszedł na dno. Dlatego lepiej że się skończył nie nagrywają.
Ani tam Janusz Paździoch go nie uratował ani postać chłopaka Mariolki.
Zresztą postać Kopernika czy Badury też była nieciekawa. Dobrze że zdecydowali się skończyć chyba tylko dlatego bo Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski nie żyją.
Ale jednak sam Grabowski by nie pociągnął tego serialu do przodu. Pomysły coraz gorsze i dziecinne jak widać było nawet po ostatnim sezonie serialu.
Pozdrowienia zostawiam z rozumem i godnością człowieka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones