PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 111 057
ocen
6,6 10 1 111057
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

Dlaczego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) nie wypróżnia się w swoim kiblu ?

ocenił(a) serial na 8
Daniel_Oleksy

Jest wyjaśnione w odcinku 280-Wrota piekieł ;)

Il_Faraone

Też mi wyjaśnienie, bo po wyjściu z kibla straszy tzn. jest stół z żarciem.

Daniel_Oleksy

Widać, że nie oglądałeś uważnie albo teraz wyszukałeś i tak sobie odpowiedziałeś.

Bilet95

oglądałem, a może ty Bilet95 mi wyjaśnisz ?

Daniel_Oleksy

W kiblu na górze, osoba która tam wejdzie trafi do swojego koszmaru który najpierw przyjmuje maskę raju.

Bilet95

i co cały czas tam straszy, że biedny Boczek musi wypróżniać się w cudzym kiblu ?

Daniel_Oleksy

To już było na początku podane...

Bilet95

czyli co za każdym razem kiedy Boczek wchodzi do swojego kibla zaczyna tam straszyć ?

Daniel_Oleksy

Taaaaak...

Bilet95

to nie realne

Daniel_Oleksy

Straszenie czy to, że za każdym razem?

Daniel_Oleksy

A pamiętasz jaką głupotę strzelili robiąc odcinek o podróżach w czasie.

Bilet95

Straszenie jest nie realne.

Daniel_Oleksy

Nie wierze, że ktoś kwestionuje nie realność straszenia w świecie według kiepskich. W serialu gdzie wysłano babke w kosmos, kamienica cofnęła się w czasie, a Ferdek poświęcił siebie zamieniając się w beret Mariana aby świat się nie skończył... choć w następnym odcinku już nie był beretem.

Bilet95

Jest obok Paździocha wolne mieszkanie dlaczego więc Boczek tam nie mieszka tylko na górze ? wtedy nie korzystałby z cudzego kibla.

Daniel_Oleksy

Pamiętasz laska z openningu? Ta co się wszyscy za nią oglądają?
Miała być w serialu ale jednak się nie pojawiła. Od tego czasu nic z tym nie zrobiono.

Bilet95

chodzi ci o tą z USA, która była sąsiadką Kiepskich i Paździochów ?

Daniel_Oleksy

O tą, co była w openingu śwk. Nie pojawiła się w serialu ostatecznie a pokój pozostał.

Bilet95

Swoją drogą to imponujące, że masz czas się uczyć na pamięć scen z bardzo wielu długich seriali. ;) My ludzie z pracą zazdrościmy.

hyrkan

Nie będę rozmawiał z trollem który atakuje mnie na każdym forum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Il_Faraone

Wyjaśnienie nie do końca słuszne, w początkowych odcinkach był jeden kibel na całą klatkę schodową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones