PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 110 995
ocen
6,6 10 1 110995
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

Niestety, ale po wiadomości, że nie żyje serialowy Boczek mam świadomość, że pewna era się skończyła. Już nie będzie żartów o korzystaniu z toalety i tekstu "W mordę jeża panie Ferdku". Spoczywaj w pokoju Panie Darku!

kinomanka9797

Powinni z szacunku do Pana Darka zakończyć ten serial mym zdaniem

ocenił(a) serial na 6
ARSENDISidm

Powinni. Z szacunku dla Arnolda i Mariana. Ale to się nie stanie. Dalej będą kręcić kichę z gó***, bo ciemny polski lud ma coraz mniejsze wymagania.

Piramidoglowy

Ale właśnie ostatnie sezony mają g******* wyniki oglądalności, poza tym czy twórcy nie widzą co zrobili że świetnego tak cudownie absurdalnego serialu? Ciągną to tylko po to żeby aktorzy mieli jakiś etat? Grabowski sobie raczej poradzi finansowo ale inni? Może o to chodzi

ocenił(a) serial na 8
Piramidoglowy

Najlepsze lata tego serialu to tak 2004 do 2010 gdzie trio Ferdek Paździoch I Boczek pokazywało typowe Polskie wady w odcinkach typu Portier Grzałka czy Kocham biurokrację. Po "powrocie Waldusia" który był tylko pretekstem do wprowadzenia Jolasi serial padł na ryj i humor sprowadzono do grupy odbiorczej 55 +.

ocenił(a) serial na 6
Faith_Armor

Ja lubię pierwsze sezony. Przypominają, jak bardzo serial się zmienił, jak mocno był dawniej zakręcony. Ferdek ciągle kombinował i widać było jego więź z Waldkiem. Później to Paździoch stał się motorem serialu. Z sezonu na sezon wydawało się, że jest coraz gorzej. Do czasu powrotu Waldka i jolasi. Wtedy wszystko przed nimi okazało się nagle znośne. Jak można telewidzom wciskać te bezczelne i żałosne kreatury... Tak jakby yoka nienawidził Okiła i mścił się na nim rujnując Kiepskich. Nie ma już Ferdynanda, jakiego lubiliśmy, nie ma relacji ojciec-syn. Przestałem oglądać, gdy usłyszałem, że nawet Mariana chcą zastąpić. Teraz odszedł Arnold. Kończ waść, wstydu oszczędź!

Piramidoglowy

Mogliby zrobić jakiś pożegnalny odcinek (Marian z Ferdkiem się godzą, albo któryś się wyprowadza - cokolwiek) i jakoś fajnie to zakończyć.

ocenił(a) serial na 7
ja0lek

Już za późno.

ocenił(a) serial na 8
Piramidoglowy

Dla mnie mogą sobie robić z tym już co chcą. Ja po śmierci Gnatowskiego skończyłem oglądanie serialu. Na wet już nie patrzę czy są nowe odcinki, bo bez Boczka to nie Kiepscy.

ocenił(a) serial na 10
ARSENDISidm

Ten serial dawno już został sknocony - jeszcze zanim aktorzy grający istotne postacie zaczęli odchodzić (poza Boryskiem i Babką, którzy zmarli dawno).

Co nie zmienia faktu, że trudno się z takimi newsami pogodzić.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka9797

"Panie Ferdku, afera jest". Tego nigdy nie zapomnę...

ocenił(a) serial na 7
Apiseq

ja: "to moje ulubiene ..."

użytkownik usunięty
kinomanka9797

Po śmierci tak ważnej postaci powinni zakończyć emisję serialu,ale pewnie tak się nie stanie.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka9797

Bez Paździocha i bez Boczka, to już koniec... Na szczęście niektóre odcinki można oglądać w nieskończoność.

ocenił(a) serial na 9
kinomanka9797

Po śmierci Gnatowskiego i Kotysa nie wystarczy nic innego jak zakończyć ten serial. Nie oszukujmy się - trio Ferdek-Paździoch-Boczek od dłuższego czasu robiło ten serial i co twórcy mieliby sobie wyobrażać ciągnąc ten okręt dalej bez tych dwóch postaci? Że Ferdek będzie pił wódkę sam? Że nie będzie wojny o kibel?

Z tego co gdzieś słyszałem to do tej pory nie zakończono tego serialu, bo dla niektórych aktorów jest to jedyne źródło utrzymania. Po prostu dać im rolę w nowym serialu i problem z głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones