PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 111 039
ocen
6,6 10 1 111039
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

Bardzo fajnie ze postanowili go powtórzyć po tylu latach ja chętnie go sobie przypomnę bo nie pamiętam go zbyt dobrze ale pamiętam tylko tyle ze gościnnie pojawiają się tam bohaterowie Miodowych lat i serialu Graczykowie oraz sam Krzysztof Krawczyk życzę wszystkim użytkownikom Film web miłego seansu jak i udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku.

numer6

Problem w tym, że najprawdopodobniej pokażą skróconą 22-minutową wersję, dopasowaną do czasu antenowego. Pełny odcinek trwa 41 minut i jest go niestety bardzo trudno zdobyć (nie ma na Ipli, na YT nawet jak ktoś wrzuci, też długo się nie utrzymuje).

ocenił(a) serial na 9
Ferdas_2

Kolego jak to w skróconej wersji to by znaczyło ze wytną 20 minut odcinka w takim układzie to nie ma sensu ja jednak myślę ze puszczą go w pełnej wersji zobaczymy pojutrze.

użytkownik usunięty
numer6

Lepsza krótka wersja niż nic. Nie zmienia to faktu, że korona by im z głowy nie spadła i zamiast jakiegoś filmu (który i tak leciał już po milion razy) zagospodarowali by trochę więcej czasu i zrobili fanom niespodziankę. Myślałem, że skoro puszczą WB to będę mógł się chociaż na jeden dzień przeprosić z telewizorem, ale jak mają robić taką łaskę. Ale będą leciały inne Sylwestrowe odcinki to może się skuszę. Nie pamiętam, czy ten Sylwester bez granic poleci, bo on jest jeszcze dłuższy od Balu, a ja SBG jeszcze nie oglądałem, a widzę, że większość bardzo wysoko ocenia.

ocenił(a) serial na 10

W Nowy Rok będzie jeszcze odcinek Happy New Year

ocenił(a) serial na 7
top10

Ja go sobie dzisiaj odświeżyłem, bardzo fajny ale i smutny zarazem. Krzysiu Krawczyk, Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Ryszard Kotys, Darek Gnatowski. Niech spoczywają w pokoju. Świetny odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones