PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 111 057
ocen
6,6 10 1 111057
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

Pierdzielenie nie wiadomo oczym, jakiś król, mariolka wychodząca za mąż (tym razem za tego starego dziada a nie boczka), jakieś tańce, śpiewy, a na końcu ferdek pijący na ławce. Ktoś jest w stanie powiedzieć co ten odcinek miał niby wnieść?

Ten serial to taki chłam że dziwie się że zaśmieca jeszcze czas transmisyjny w prime time.

ocenił(a) serial na 7
GERID

Najnowszy z Olbrychskim jeszcze gorszy.Producenci chyba myślą, że jak wystąpi gościnnie ktoś znany, to można olać scenariusz. Narzekałem na nowe odcinki od powrotu Waldka, jednak przy tym badziewiu to arcydzieła.

ocenił(a) serial na 10
GERID

Nie oceniaj serialu po jednym słabym odcinku. Ten serial to według Ciebie chłam? Polecam obejrzeć odcinek "Menda", którzy wszyscy uznają za najlepszy.

ocenił(a) serial na 3
Thonder

Po czym wywnioskowałeś że oceniam go przez pryzmat jednego odcinka? Oglądałem wiele odcinków, i tak, to chłam.

ocenił(a) serial na 10
GERID

Nie obejrzałeś nawet odcinka "Menda", a komentujesz. To jest najlepszy serial w polsce i zamiast emitować ciągle kilka razy "trudne sprawy", to powinien być ten serial.

ocenił(a) serial na 3
Thonder

"ocenił(a) ten serial na: 10"

Nie ma to jak obiektywna opinia i stawianie serialu na piedestale z powodu jednego (słownie Jednego) odcinka. Twierdzenie że serial z z humorem dla - co by nie mówić prostaków, jest lepszy od klasyków typu "Ekstradycja", "Pitbull" czy nawet "Dom"... ba, że jest najlepszy, to co najmniej profanacja.

A ten odcinek o którym mówisz to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Z telewizji powinni zniknąć zarówno kiepscy jak i paradokumenty

ocenił(a) serial na 10
GERID

Nie przesadzaj, tylko idź oglądać świat według brudnych (tzw. amerykańska wersja kiepskich > gorsza)

ocenił(a) serial na 7
GERID

Oj dajcie spokój, przecież to była polewka z prawicowego elektoratu (głównie z polityka Korwina-Mikke), którzy popierają powrót do monarchizmu. |^D I moim zdaniem to się nawet udało. :P Nie było to jakieś wybuchowe, ale czuć było tą starą prześmiewczość pod tym wszystkim, może nie tak bezpośrednio jak w odcinkach typu "Ptaki ciernistych krzewów" czy "Obserwator", ale jednak.
Trzeba trochę łączyć fakty, zatrybić, to może chociaż sens znajdziecie w odcinkach, jak humoru nie możecie znaleźć. :^P

ocenił(a) serial na 10
PharellMan

Prawda. To jest inteligentny humor. Śmieję się do dziś z sceny z jednego odcinka, jak Ferdek miał czapkę niewidkę i ściągał spodnie Paździochowi i Boczkowi. Nic tego serialu nie przebije :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones