PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 111 049
ocen
6,6 10 1 111049
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

Czy tylko mi się wydaje że przynajmniej Andrzejowi Grabowskiemu grać się tej postaci już nie chce ? Widać to po jego tępym spojrzeniu czy dialogach wypowiadanych jednym monotonnym głosem ( zresztą ciężko tu mówić o dialogach od kilkunastu odcinków Grabowski gada wciąż to samo do tego nie wyraźnie bełkocząc ) Odcinki oglądam już z przyzwyczajenia. O ile w poprzednim sezonie zdarzały się odcinki przy których można było się uśmiechnąć ( bo już nie pośmiać ) to ten jest wręcz tragiczny

ocenił(a) serial na 9
marekwyszosiat

Wiesz, nikt nie jest wiecznie młody. A zmiana kreacji może wynikać również z nowych założeń scenariusza.

SylviaBlack

Być może jeśli tak no to mi te założenia bardzo się nie podobają, Z jednej strony chciałbym już żeby serial w tej formie się zakończył z drugiej jakoś nie wyobrażam sobie rzeczywistości bez kiepskich

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Nie, nie tylko Ty masz takie wrażenie - Grabowski od kilku lat gra na odwal się, jak po proszkach nasennych. Zresztą niemal cała obsada wypada gorzej odkąd zmieniono reżysera. Kipiel-Sztuka też na jednej minie, wiecznie ponura jak noc, o Mularczyk trudno coś powiedzieć, bo z postaci Mariolki zrobiono dekorację obiadową, a o Żukowskim lepiej w ogóle nie gadać. Nawet Boczek jakiś apatyczny i mało zabawny, tylko Paździochy jakoś się trzymają.
Schrzanili postaci razem z serialem.

jan_niezbedny0

Co do Paździochów to niestety po panu Kotysie widać już wiek. Ale fakt Paździochowa trzyma poziom. Co do Boczka to trochę zaczynają mnie nudzić jego teksty o żarciu Jak słyszę słynne ,, moje ulubiene : to mi się nie dobrze robi Boczek zawsze był obżartuchem ale nie do tego stopnia

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Bo na niego tak samo jak na całość też już nie potrafią znaleźć pomysłu.
Co do wieku - Kotys w końcu jest już po 80-ce, ale i tak to nie po nim najbardziej widać upływ czasu w porównaniu z dawniejszymi sezonami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones