PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 951
ocen
6,6 10 1 167951
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Już zaczynałem tesknić za Alem już od ponad roku go nie było. I od października znowu zawita w naszych telewizorach

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Super będe mógł oglądać mój ulubiony serial od poniedziałku do czwartku i powtórki w sobote i niedziele :)

dominik1989

Wszystko jest na cda telewizja nie robi mi łaski.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ja tam wole w TV

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Znam wszystkie odcinki na pamięć ;)

dominik1989

Ale fajnie że leci w tv tylko mogli dać wieczorem.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ta ale chyba w listopadzie już dawać nie bedą. Bi znowu Miami bedą dawać bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Nianie*

dominik1989

Jest cda można sobie włączyć o dowolnej porze. A 10 co to za pora dla bezrobotnych

dominik1989

Tlumaczenie jest chyba takie jak na Polsacie skoro to super Polsat.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Wiesz może na ile stacja wykupuje licencje np. Zagranicznego serialu i czy muszą go dawać co jakiś czas żeby nie stracić licencji ?

dominik1989

Skąd to mam wiedzieć

Ruben_fw

Spytaj się na fejsie.

dominik1989

I już nie ma jutro 04.11.2019 jest o 10 Niania dwa odcinki .Oby tylko na cda nie usunęli serialu.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Wiem, że nie ma bez sensu i dlatego tak sobie mówie że pewnie musisz dać co jakiś czas żeby licencji nie stracić. Pamoętam że kiedyś Polsat dawał w nocy po 3 odcinki albo cztery.

dominik1989

I tak h...pora była pewnie słabą oglądalności mieli i puścili Nianię a może potem dadzą następne sezony.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ta tylko, że przed Bundymi dawali nianie wiec moim zdaniem bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ta od 5 lutego znowu dają od 1 sezonu i pewnie znowu tylko przez miesiąc nie rozumiem po co tak robią.

dominik1989

Widocznie nie mają pozostałych sezonów

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Mają wdzystkie bo dawali wielokrotnie na ATM Rozrywka.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Bedą dawać też w marcu tylko, że po jednym odcinku. Dobrze przynajmniej, że znowu nianii nie bedą dawać. Ja oglądam powtórki w weekendy ;) Ale czekam na starsze odcinki :)

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Znaczy nowsze.

dominik1989

Na cda są sezony choć brakuje kilku epizodów.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nianie dają na tym nowym kanale polsatu konediowego I dlatego
znalazło się miejsce na Super Polsacie dla Bundych. Szkoda tylko, że dają po jednym odcinku bo szybciej by doszło do odcinków z Jeferssonem a tak dopiero 62 odcinek

dominik1989

Jak znam życie to nie wyemitują wszystkich

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Zobaczymy mogli by przenieść na ATM Rozrywka jakby co.

dominik1989

Dzisiaj w odcinku padło słowo fiut nigdy wczesniej lektor ostro nie tłumaczył w tym serialu .

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Tłumaczył oglądałem też na ATM Rozrywka I też padało.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Ogólnie chyba dwa razy padało z jej ust te słowo, ale pamiętam w którym jeszcze odcinku.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Następne odcinki dopiero od poniedziałku. Szkoda tylko, że w sobote powtórek nie będzie, ale to tylko na okres świąt.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Od jutra odcinki z Jeffersonem doczekałem się ;)

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Też lubię tę postać. Moim zdaniem lepszy od Steva, chociaż ten pierwszy, nigdy nie zdradzał Marcy.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

W jakim sensie nie zdradzał ? Jefferson to jest taki pantoflarz. Steve nie bał się żony.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Udowodniono, że zdradzał Marcy. W jednym z odcinków....chyba tym w którym Bud, przeprowadził się do piwnicy, Jefferson mówił, że ma garsonierę w której ma fałszywe dyplomy lekarskie. Nie trzeba być geniuszem, by domyślić się, że Jeff przyprowadza tam, swoje kochanki, przed którymi udaje lekarza. Na koniec, podsumowując swoją opowieść, na temat tego mieszkania, mówi do Ala : "Świetnie się tam bawię", Co oczywiście, nie spodobało się Marcy.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

No pamiętam ten odcinek. Ale może faktycznie używał go zanim poznał Marcy. Jefferson jest Żigolakiem i często lubi pokazywać się w dobrym świetle. Nie wiadomo czy to co mówi Jafersson to prawda.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Zdanie "świetnie się tam bawię", mówi wprost, że nadal go używa. Wspomina też, że ma tam lustra nad łózkiem. Więc, dalszy komentarz, chyba nie jest potrzebny? Jeff to postać, pokazana w sprzeczny sposób. Zwykle większośc tego, co robił pokazywała jednoznacznie, że nie kochał Marcy. Chociaż czasami, w niektórych odcinkach zachowywał się, jak by było inaczej.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Ale nie zapominaj, że on gra podstarzałego Żigolaka :) Dla innych kobiet nie jest już atraktcyjny i dlatego jest z Marcy. Wiele było odcinków w którym to było pokazane. Np. W odcinku reklamy razem z Kelly w którym nie chciał, żeby koboety wiedzieli, że jest w kiepski w łóżku.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Zawsze przechwala się jaki to on jest dobry w łóżku a Marcy za każdym razem zaprzecz i mówi, że Steve był dobry w łóżku :)

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Ale nie było tego pokazane w serialu, że zdradza :) Takie gadanie to wiesz Jefferson słynie z przechwałek ;)

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Chociaż niektóre są prawdziwe. Np. te w których, razem z Alem i chłopakami, starał się ratować "Tatę psychopatę" w Waszyngtonie.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

No właśnie z tego powodu jego postać jest ciekawa dokońca nie wiadomo gdzie pracował kiedyś jako kto :)

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Jego służba w CIA i przyjaźń z Fidelem była niezłym wątkiem. Zastanawiam się, jak poprowadzą jego wątek w nowej wersji, którą planują? Ja już nawet miałem kilka pomysłów na kontynuację.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Wiesz co wydaje mi się, że nie powstanie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Z jednej strony szkoda. Z drugiej, obawiam się, że nowa wersja, to była by polit-poprawna, ugrzeczniona wesja.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Patrze na program i Super Polsat pomija 6 sezon i odrazu daje 7 sezon szkoda bo 6 sezon był super. Oby to był tylko jakiś bład.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

No niestety pomineli 6 sezon :(

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Od 23 lipca bedą dawali od 1 odcinka o 17 zamiast ludzi chudego na Polsat Serale. Niestety nie mam tej stacji więc pozostaje mi nadal oglądanie na Super Polsacie. Coraz lepsze odcinki teraz bedą niedługo bedą AntyBaby ;)

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Oczywiście że byłaby g@wnem. Właśnie oglądam - poruszają znów wazny temat poprawności politycznej. Jeszcze to wyśmiewają. To co sie stało ze świartem TO DRAMAT !!!!. Nowi boundy są skazani na klęskę. Zdziwiony jestem ze powstają takie seriale w internecie jak blickerberyy gdzie jest jeszcze normalność....

dominik1989

Wiesz może kto czyta na Super polsat jaki lektor ? Bo zawsze przegapiam emisję .?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Na Polsacie zawsze jest Tomasz Knapik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones