PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021340}

Świat oczami Cunk

Cunk on Earth
7,5 5 010
ocen
7,5 10 1 5010
7,4 7
ocen krytyków
Świat oczami Cunk
powrót do forum serialu Świat oczami Cunk

słaby serial

ocenił(a) serial na 2

Ale to jest głupie! W negatywnym znaczeniu... Inteligentniejsze są produkcje Walaszka i to pod każdym względem. Niczego się nie dowiecie, a dodatkowo poczujecie zażenowanie. Aktorka zadaje debilne pytania ekspertom i oczekuje od nich sensownej, rozsądnej odpowiedzi. Nie wiem kogo to może rozśmieszyć. Zainteresowałem się tym serialem z powodu premiery książki "Cunk o wszystkim. Encyklopedia Philomennica", która jest reklamowana jako jakaś encyklopedia dostarczająca najważniejszej wiedzy posiadanej przez ludzkość, co oczywiście jest nieprawdą. Przekonałem się na czym polega ten "humor". Twórcy serialu nie mają za grosz szacunku do widza, ale i też do historii. Wiem, że jest to serial komediowy, nie dokumentalny, ale granie idioty nie jest śmieszne (przynajmniej dla mnie). Stanowczo odradzam oglądanie tego serialu, po prostu strata czasu.

Dilofozaurus

To jest pewnie fenomen na zasadzie innych niezrozumiałych filmów. Im bardziej film, czy serial jest dziwny lub pokręcony, tym niektórym ludziom wydaje się, że jest mądry, wybitny. I oglądając go uchodzą za mądrych albo modnych. Żenada.

Dilofozaurus

To może rozśmieszać i rozśmiesza każdą inteligentną osobę, to oczywiste. Równie oczywistym jest fakt, że nie tylko inteligentne osoby są konsumentami kultury. Proste.

ocenił(a) serial na 3
Treh

Pyszałkowate brednie pseudo-inteligenta. Sam pomysł na serial jest świetny, ale realizacja to kompletna żenada. Nie ma w tym nic śmiesznego bo jest to tak przerysowane że w efekcie totalnie puste poznawczo. To właśnie raczej typowy głupek się śmieje z czegoś co nie ma żadnej treści (śmiać się jak głupi do sera). 

CrazySquareRoot

Weź tam puść jeszcze parę epitetów, na pewno pamiętasz jak cię w szkole czy też w rodzinie przezywali.

ocenił(a) serial na 3
Treh

Nie podniecaj się pustaczku.

CrazySquareRoot

Czym? Taką cipą? żarty...

ocenił(a) serial na 3
Treh

Swoimi chorobliwymi urojeniami że coś znaczysz, a fakty są takie, że np. ja zjem cię na śniadanie w każdym temacie jaki sobie wymyślisz i przełknę bez zapojki. Bo takie pyszane sobą zera jak ty, to ja ogarniałem już w pierwszakach. Uważać się za wybitnego, a coś realnie umieć, to podstawowa różnica.

Moge się założyć, że jakby cię przepytać, to ty nie ogarniasz dodawania ułamków zwykłych, i ogólnie nieczego co wymaga systematycznego logicznego myślenia na poziomie wyższym niż 4 klasa szkoły podstawowej!

Jak to ktoś kiedyś powiedział (jeden z noblistów z fizyki), swoim iq chwalą się wyłącznie przegrywy. No więc własnie może nie wprost, ale cała swoja postawą, właśnie tym się chwalisz. Tym że jakoby jesteś kumaty (inteligentny). No więc właśnie w żadnym stopniu poza takim pustosłowiem tego po tobie nie widać. A nawet gdyby to było prawdą, że jesteś, ale poza tym nic sobą nie reprezentujesz (żadnej treści, tylko formę), to nadal jesteś tylko uruchomionym zerem.

ocenił(a) serial na 3
Treh

Dodam że możesz to zmienić. Np. zaczynając od tego, żeby nie wypisywac takich pyszałkowatych głupot na forach. Tylko się poważnie ogarnąć, i poważnie nauczyć się świata. Np. tego że są setki milion razy inteligentniejszych serial brytyjskich, i że nie każdy serial z brytyjskim typem humoru to coś więcej niż dno i warstwa mułu. Obejrzyj sobie na początek Fawlty Towers, Red Dwarf, IT Crowd i The Office (taki mały przekrój czasowy i klimatów). Potem poszukaj sobie kolejnych dzisiątek poziomy lepszych komediowych seriali brytyjskich niż ta tandeta której bronisz. 

Jeszcze umrę ze śmiechu jak się okaże że ty ten serial przytulasz i stawiasz na piedestale, bo polecił ci go niejaki Raczek. Też z jego polecenia to obejrzałem i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, żę gość zazwyczaj nie ma bladego pojęcia o czym mówi i żadnego realnie wyrobionego gustu (przynajmniej jeśli chodzi o brytyjskie komedie).

CrazySquareRoot

Ale dlaczego cały czas pierd..olisz o mnie? Taki tępy jesteś, że nie rozumiesz, że na tym forum głównie ocenia się filmy a dopiero w drugiej kolejności opinie innych dyskutantów? Po co pierd...olisz o Raczku, po co epitetujesz pseudo-inteligentem; aż takim prymitywnym pyskaczem jesteś? Na zwykłą konstatację, że są widzowie, którym ten serial może się podobać wyjeżdżasz z jakąś pyszałkowatością. Masz w ogóle jakieś lustro w domu? Podejrzewam, że właśnie twoją infantylną pyszałkowatością męczysz swoje otoczenie.

ocenił(a) serial na 3
Treh

Sam błaźnie napdłeś gościa. Nie umiesz sam siebie nawet czytać? Wszystko co napisałem to moja odpowiedź na twoją wypowiedź w której odpowiadałeś komuś kto serial źle ocenił, cytuję:

"To może rozśmieszać i rozśmiesza każdą inteligentną osobę, to oczywiste. Równie oczywistym jest fakt, że nie tylko inteligentne osoby są konsumentami kultury. Proste."

CrazySquareRoot

Następny pajac. Na szczęście tu postów nie kasują i gołym okiem widać, że moja pierwsza wypowiedź w wątku nikogo, literalnie nikogo personalnie nie zaczepia. No ale ślepy pajac wie lepiej.

ocenił(a) serial na 9
CrazySquareRoot

Łał, ale ty jesteś mądry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones