PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021340}

Świat oczami Cunk

Cunk on Earth
7,5 5 010
ocen
7,5 10 1 5010
7,4 7
ocen krytyków
Świat oczami Cunk
powrót do forum serialu Świat oczami Cunk

Z jednej strony fajne, bo i fajne są takie wyluzowane babki z poczuciem humoru, a z drugiej strony chyba lepiej by było, jakby swoich rozmówców rozśmieszała, a nie wywoływała w nich zakłopotanie, bo to akurat było trochę słabe.

ocenił(a) serial na 7
Wolfgang1984_zagr

Rozmówcy wiedzieli, że to jest program komediowy. Przed rozmowami dostawali instrukcje od producentów. Masz rację, że często wyszło niezręcznie i dziwnie, ale takie było zamierzenie twórców :)

ocenił(a) serial na 9
Wolfgang1984_zagr

To było akurat znakomite. Dokładnie w ten sposób podkreślono absurdalność jej pytań i wyeksponowano ten wyborny, angielski humor.

Wolfgang1984_zagr

To było zamierzone. Taka lekka parodia programów dokumentalnych, gdzie wszyscy profesorowie wypowiadają się na bardzo fachowo z kamienną twarzą.

freya_1_1

Doskonale to wiem. Tylko pytanie, czy jej rozmówcy wiedzieli to wcześniej, czy nie.

ocenił(a) serial na 7
Wolfgang1984_zagr

Producenci mówili w wywiadzie, że eksperci byli informowani o tym, że jest to parodia i żeby traktować prowadzącą "jak dziecko", ale nie wiedzieli, jakie będą pytania. Po prostu sporo ludzi w UK, nawet na poważnych stanowiskach wie, co to humor.

Mar3czeq

A to spoko, choć ja odniosłem wrażenie, że niektórzy naprawdę byli zakłopotani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones