PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465635}

Śmierć na 1000 sposobów

1000 Ways to Die
6,8 5 377
ocen
6,8 10 1 5377
Śmierć na 1000 sposobów
powrót do forum serialu Śmierć na 1000 sposobów

Tematyka ciekawa , uzasadnienia naukowców ciekawe , ale forma w postaci przy głupawych, slapstickowych scenek ala Benny Hil w połączeniu z "dlaczego ja?" nie do przyjęcia

panpast

ponieważ jest to paradokument ale z innej perspektywy który ma na celu w przesadzony sposób ale też moim zdaniem fajny ukazać wszelkich bohaterów w taki sposób aby nam ich nie było szkoda(chyba że mówimy o 1 sezonie tam było trochę inne założenie wtedy)

ocenił(a) serial na 5
irontrollman

to też jest kwestia która mnie drażni KAŻDY bohater jest tam pokazywany jako zarozumiały , butny , idiota i może niektórzy tacy byli ale wciskanie tego każdemu nieszczęśnikowi z tego programu jest tanim sposobem na pozyskanie niezbyt wyrafinowanego widza którego
cieszy cudze nieszczęście

panpast

myślę że tutaj akurat wyjaśnienie jest na końcu piątego sezonu przy zgonie numer 1000. Możemy żyć jak ci idioci i stać się gwiazdami takiego programu albo wieść godne i spokojne życie a serial obejrzeć w TV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones