PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786525}
7,8 128 414
ocen
7,8 10 1 128414
7,3 31
ocen krytyków
Ślepnąc od świateł
powrót do forum serialu Ślepnąc od świateł

Dobry

użytkownik usunięty

Frycz - absolut 10/10 chyba jego najlepsza rola ever.
Nożyński gra młodym Chyrą z Długu 9/10 bardzo udana kreacja.
Chabior jak to Chabior czyly najlepiej :)
Reszta ok oprócz kompletnie od rzeczy Pokrzywińska- debiut w takim serialu? kto to wymyślił, straszne drewno.
Serial to dużo artystycznych metafor, dużo brudu, ogrom przemocy, zła i agresji, czarna ciemna strona warszawki.
Mocny wyraźny, który długo pozostaje w pamięci, ale nie dla wszystkich.

ocenił(a) serial na 7

nozynski moze wizualnie do roli pasuje i mimike tez ma niezla, ale glos to takie drewno ze lepiej gdyby sie w serialu w ogole nie odzywal, moja nawigacja samochodowa ma w sobie wiecej zycia niz on..

użytkownik usunięty
miko1980

Moim zdaniem jak na debiut, to absolutnie the best. Generalnie właśnie to jak nazywasz drewno, to robi robotę, w tym właśnie sęk:)

ocenił(a) serial na 9

Właśnie tak samo uważam jego nieco outowa gra ma ssoj sens i klimat.

ocenił(a) serial na 8
natalia_nodzak

a teraz przetlumacz na polski

użytkownik usunięty
MakoR

Ty to jakiś fetysz masz z tym tłumaczeniem. Przestań trolować i wywal do kosza te roszczeniową postawę, jakiegoś starego zgrzybiałego prlowskiego belfra.

ocenił(a) serial na 8

co to jest "outowa"? nie ma takiego slowa

użytkownik usunięty
MakoR

No generalnie masz racje ;)

ocenił(a) serial na 8

Nie czułeś po jego tekstach że brzmią jak wyrecytowane i cholernie sztucznie?

użytkownik usunięty
amfre

Może trochę tak, ale dzięki temu był taki sztywny, zamknięty, trochę pozbawiony emocji.

ocenił(a) serial na 8

Taki był cel ale marne wykonanie powodowało, że jego gra była kompletnie nierealna w moim odczuciu. Nikt nie recytuje w takich sytuacjach jak na konkursie, chyba że przyjmiemy że jest po prostu psycholem ale Kuba nim nie był ;-)

użytkownik usunięty
amfre

Wiesz... jak bym chciał by to grał młody Chyra, ale trochę za późno ;)

ocenił(a) serial na 8
miko1980

Sam jesteś drewno

ocenił(a) serial na 7
picar

argument na poziomie (gimnazjum)

ocenił(a) serial na 5

Ajajaj, ktoś tu chyba jednak „Długu” nie widział!

użytkownik usunięty
Czarna44_fw

pewnie ktoś nie widział.

ocenił(a) serial na 8

A Więckiewicz? Rola genialna.

użytkownik usunięty
betina407

Scena na basenie, miazga!

ocenił(a) serial na 8

Najlepsza:)"Każdy dzisiaj w depresji to i ona w depresji"Uwielbiam;)

użytkownik usunięty

A mi jakoś Chabior nie przypadł do gustu. Co prawda podoba mi się jego postać, ale wg mnie jest zagrana sztucznie, słychać to, ten jego chropowaty głos jest nienaturalny i widać że na siłę udaje a wypowiadane kwestie też trochę jakby czytane z kartki bo słychać takie podkreślenie przecinków jakby, nie wiem jak to ująć, ale dla mnie sztucznie.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie najlepiej wypadł Frycz number 1, coś niesamowitego, geniusz po prostu! Na drugim miejscu od razu Więckiewicz. Kolejni już bez miejsc: Malikowska, Pazura, Lubos, Skonieczny, Beler to jest taka najlepsza siódemka wg mnie. Główny bohater - ahh, no nie poszło to najlepiej ale da się przetrawić, mi ta gra aż tak bardzo nie przeszkadza.

użytkownik usunięty

Skonieczny to przeszedł tam samego siebie :) sztywniutko!

ocenił(a) serial na 5

Owszem serial nie dla szystkich... I znów w polskim serialu dźwięk zawiód raz głośno raz za cicho. Dramat jakiś

użytkownik usunięty
magdap255

Z tym to faktycznie problem, nie wiem gdzie leży błąd tych realizacji. Ja głownie oglądam na słuchawkach, wiec mi to aż tak nie przeszkadza, ale już na głośnikach jest naprawdę słabo.

ocenił(a) serial na 8

a teraz przetlumacz na polski

użytkownik usunięty
MakoR

500 zł płacisz na wskazaną fundacje i ci przetłumaczę. Pasi?

ocenił(a) serial na 8
MakoR

Najpierw, koleżko sympatyczny, sam zacznij pisać po polsku, używając małych i dużych liter, przecinków, kropek i polskich znaków diakrytycznych.

Co do Pokrzywińskiej, mogę się w 100 % zgodzić. Nie mogę na nią patrzeć w tym serialu.

Dareczku, herbatka https://www.youtube.com/watch?v=WoFbnTyW0o8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones