PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618514}
7,6 357
ocen
7,6 10 1 357
Ángel o demonio
powrót do forum serialu Ángel o demonio

Opis serialu

ocenił(a) serial na 10

W związku z tym, ze mój opis został odrzucony przez moderatorów, to dodaje go jako temat do dyskusji:

Valeria (Aura Garrido) jest zwyczajną nastolatką. Chodzi do szkoły, kłóci się z rodzicami, chodzi na imprezy, podoba jej się pewien chłopak. Aż pewnego dnia widzi dziwnego człowieka w kapturze i spotyka kobietę z psami. Od tego dnia jej życie ulegnie całkowitej zmianie. Wkracza w dotąd nieznany jej świat. Świat gdzie dobro walczy ze złem. Świat, w którym anioł walczy z demonami.
Dowie się, że ma misję do spełnienia i obdarzona jest wieloma mocami.
Jej przewodnikiem zostaje Nathael (Manu Fullola) oraz pewna pusta książka, w której pojawiają się dziwne zapisy. Od tego dnia Valeria nie jest już zwykłą dziewczyną. Musi zacząć walkę ze złem. A chłopak, Damian (Jaime Olias), którym jest zainteresowana też ma swoje tajemnice.
Natomiast demony dowodzone są przez starożytną Dune (Carmen Sanchez).
Akcja, romans i elementy fantastyki łączą się w serialu "Angel o demonio".

ocenił(a) serial na 8
Pysia141192

Właśnie też chcę dodać opis i też mi odrzucili. Co z tymi moderatorami. Przecież nasze opisy są zgodne z prawdą! Plakaty też odrzucają, nie rozumiem tego, skoro podaję źródła skąd się korzysta.

ocenił(a) serial na 7
Pysia141192

Mój też odrzucili.

Valeria była zwykłą nastolatką, aż do dnia w którym dowiedziała się, że na świecie istnieją siły zła, a jej misją stała się walka z nimi. Przeciwstawienie się demonom nie jest łatwe, zwłaszcza gdy nie opanowało się jeszcze wszystkich anielskich umiejętności. Dodatkowo Valerię dekoncentruje silne uczucie jakie zaczyna żywić do Damiána. Czy początkująca anielica odnajdzie się w nowej roli i ustrzeże przed demonami planującymi doprowadzić ją do upadku?

Monique871222

super. Na pewno zaczne ogladac serial. Modami sie nie przejmuj. Mod wrzuci sam, zaakceptuje swoje. Zauwaz ile mody maja pktow a ile zwykli uzytkownicy/ Dawno przestalam wrzucac cokolwiek, bo to smieszne jest. Kiedys byla sytuacja, ze wrzucilam plakaty, mod zaakceptowal swoje, wybuchla klotnia na temacie pod filmem, w ktorej wrzucilam link do lepszych plakatow, mod wrzucil je jako swoje :D Dziekuje, pozamiatane.

aleera89

Ta, dokładnie, elita dba tylko o siebie, nawet jak z grzeczności wykonujesz za nich pracę, dlatego ja bardzo szybko odpuściłem wrzucanie czegokolwiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones