Zuzanna Szadkowski

8,4
1 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zuzanna Szadkowski

jest przezabawna w plotkarze, najlepszy motyw jest w 11 odc 2 sezonu jak Dorocie dzwoni telefon a jej ringtone to ''I'm a slave 4 you'' hehhehe:P

coyote88

nie najlepsze jest jak w 19 odc drugiego sezonu zaczyna sie wydzierac i przeklinac po polsku do sereny i chucka ;d

sandziaz

Dorota do Chucka: "Zwariowałeś gówniarzu? Ja pracuje dla Miss Blair, nie dla ciebie. Co ty sobie wyobrażasz, że mnie kupisz?" zajefajne :D Z tym dzwonkiem też było super!

vilandra_4

W ogóle ten odcinek jest jakiś polski, pierogi itp. xD

vilandra_4

tak jak sie zaczyna wydzierać to było genialne,ale też smutne bo przypomniały mi sie jakie są różnice pomiędzy Polską a USA. Ja chce do NY!

my_sunrise

Oj jak ja oglądam te wszystkie piękne miejsca, piękne stroje to mnie na zazdrość bierze. Chciałabym mieszkać w NY - podoba mi się dzielnica Park Slope, a Upper East Side - można pomarzyć...

vilandra_4

DOkładnie, też go "ochrzciłam" polskim odcinkiem, najpierw Vanessa rozmawia z Danem, o podróży do Warszawy, potem Vanessa mówi do Nate'owi że zje sobie pierogi w Polsce, następnie jest motyw z Dorotą, a jeszcze później Chuck mówi coś o tym , że Polański wrócił do miasta (czy jakoś tak)
:)

coyote88

Heheh. Fajne było jak Blair powiedziała w którymś odcinku do Doroty:
Szybciej!

coyote88

w 4 lub 5 odcinku 3 sezonu Blair mówi do Doroty: 'szybko' xD ale dobry motyw z tym jak Dorota wydziera się na Chucka po polsku xD

coyote88

no bo ona jest wgl lowe, <dorota3 ;D
za krótki <br/>

coyote88

hah, ona jest boska ;D
szczególnie jak zaczeła sie wydzierać po polsku, specjalnie cofnelam, bo nie wierzyłam ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones